2 dniowy okres 6 dni wcześniej a słaba kreseczka na teście ?

Wysłane przez Sziszi 

Sziszi (offline)

28-10-2018 15:27:43

Kraków
Hej dziewczyny,
Sytuacja wygląda tak. 14 dni temu chłopak dokończył dzieła w środku w okolicy dni plłodnych które wychodziły na dwa dni przed współżyciem ale moje cykle wychodzą 26/29 dni. Dwa dni po tym dniu zaczął bardzo boleć mnie lewy jajnik, później bliżej środka w podbrzuszu. Po 6 dniach od stosunku dostałam lekki 2 dniowy okres (6 dni przed terminem). Nie bolał a mam dość bolesne. Zrobiłam test wyszedł negatywny. Jednak w dniu dzisiejszym czyli dwa tygodnie po stosunku po pół godziny na teście pojawiła się cienka(gruba ale niewyraźna tylko jedna linia wyraźną) druga kreseczkaz kolejny test także kreseczka, za to rano strumieniowy negatywny (ale chyba za krótko go robiłam i byłam w nocy dużo razy siku) Dodam że bardzo bolą mnie piersi oraz czuje dziwne uczucie w podbrzuszu. Czy to może być wczesna ciąża? Pozdrawiam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-10-28 15:32 przez Sziszi.

Rafael (offline)

28-10-2018 15:51:51

Łomża
Pewnie,że możesmiling smiley. Zrób betę a będziesz miała pewnośćsmiling smiley


Sziszi (offline)

28-10-2018 15:55:12

Kraków
Jutro wybieram się na to badanie ale niecierpliwie się bo bardzo mi zależy ! I nie wiem czy już się wkręcam w autosugestie ale od wczoraj mam dziwny posmak, jakoś mi nie dobrze, jakoś dziwnie inaczej się czuje no to kłucie na dole w podbrzuszu plus okropnie bolące nabrzmiałe piersi. Czytam dużo i eh nie raz pozytywne są fauszywe a nie raz negatywne wychodzą a jest dzidziuś

Rafael (offline)

28-10-2018 16:18:54

Łomża
Testy czasami przekłamują. Ja miałam strasznie nabrzmiałe piersi. I czułam kłucie w podbrzuszu jeszcze przed zrobieniem testu. Zrobiłam test dzień przed terminem miesiączki tylko po to,żeby zrobić. Byłam pewna,że nie udało się kolejny dziewiąty raz. I byłam mile zaskoczona. Wyraźna kreska. Następnego dnia zrobiłam betę,żeby potwierdzić. Wszystko jest możliwewinking smiley. Trzymam kciuki i daj znać jak odbierzesz wyniki.


Sziszi (offline)

28-10-2018 17:32:35

Kraków
Mam nadzieję że się uda ! Robię jeszcze teraz jeden i rano bo normalnie wariuje

Mia2018 (offline)

29-10-2018 15:38:05

Sziszi
I jak sytuacja ? smiling smiley

Sziszi (offline)

02-11-2018 16:03:03

Kraków
Nowy
Hej dziewcyzny ! Mam wynik, wyszło <2.0 mlU/ml, czyli oznacza to brak ciąży tak ?

Kokoszka88 (offline)

22-11-2018 13:12:42

Grabowiec
Dziewczyny! czy w trakcie swoich starań korzystałyście z jakiś testów owulacji. Ja zastanawiam się nad zakupieniem komputera cyklu myway- znalazłam taki na stronie naturalnaplodnosc. Któraś z was miała z nim styczność. Podobno oprócz określania owulacji, bada poziom hormonu LH i jakość śluzu szyjkowego? Bardzo ciekawa jestem waszej opinii.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561839, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.