Starania + leki

Wysłane przez rozelana 

rozelana (offline)

26-10-2018 16:26:29

Irlandia
Cześć dziewczyny! smiling smiley jako że jest to mój pierwszy post chciałabym się ładnie przywitać.. no i proszę o wyrozumiałość grinning smiley

Otóż mój problem dotyczy starania się o pierwszego bobasa.. Mam 24lata, stałego partnera z którym stwierdziliśmy, że chcemy już bobasa. Niestety nie jest to takie łatwe. Od roku współżyjemy bez zabezpieczeń, praktycznie co 2-3 dzień i nic z tego. Mam niedoczynność tarczycy (dopiero zaczęłam się leczyć większą dawką Letroxu), dodatkowo moja prolaktyna przekroczyła normy. Dostałam Dostinex, mam brać 1/2 tabletkę co tydzień. Dodatkowo dostałam od ginekologa Duphaston, który mam zacząć od któregoś dnia cyklu (spokojnie, mam wszystko zapisane co i kiedy). Gin mi powiedział, że moje jajniki po prostu nie owulują z tej tarczycy i prolaktyny. Ogólnie mój cykl był bardzo ostatnio rozregulowany.. Jak myślicie, po jakim czasie mniej więcej mogłabym się spodziewać "cudownych" dni płodnych po zażywaniu tych leków? Kiedy zacząć się starać o bobasa?

Dzięki wielkie za każdą odpowiedź, mam świadomość że nie napisałam wszystkiego, ale to zadajcie dodatkowe pytania, a odpowiem. Trudno jest zawrzeć wszystko w jednym poście haha. radość

Pozdrawiam Was, Ania.

Kokoszka88 (offline)

22-11-2018 13:24:20

Grabowiec
Jeśli tak długo stracie się o dziecko i nic to chyba warto jest zainwestować w jakieś urządzenie, które będzie precyzyjnie wyznaczało dni płodne. Ja w trakcie starań o dziecko stosowałam komputer cyklu- precyzja określania owulacji, sprawdzanie poziomu hormonu LH oraz jakości śluzu szyjkowego to chyba jego największe zalety. Oprócz tego wygoda użycia. Swój komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc. Teraz urządzenie służy mi do wspomagania mechanicznej antykoncepcji.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561819, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.