Zagniezdzenie a @

Wysłane przez Katarinna 

Katarinna (offline)

21-10-2018 23:21:05

Katowice
Hej, staram się o dzidziusia już 6 m-ce a tu cisza. Rok temu odstawiłam tab, cykle mam długie bo +/- 42 dni czasem jest różnica 2/3, owu wychodzi ze powinna być ok 15 października . Wczoraj na papierze zauważyłam jasnobrazowy śluz myślałam, ze to początek @ ale cisza wieczorem na wkładce tylko kropelka krwi i dalej nic. Dziś znowu na wkladce miałam przezroczysty śluz dość gęsty i ciągnący z kropelka krwi , lekko pobolewa mnie prawy jajnik i brzuch. Jak myślicie zagniezdzenie czy raczej szalejace hormony do @ jeszcze 9 dni .. pozdrawiam wszystkie i życzę owocnych starań

Kokoszka88 (offline)

22-11-2018 13:31:28

Grabowiec
Trudno ocenić tak przez Internet. Przede wszystkim powinnaś pójść do lekarza na USG. A jeśli ten cykl będzie stracony to zainwestuj w urządzenie do kontroli owulacji. Ja przed ciążą stosowałam komputer cyklu myway- kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc. urządzenie pomoże ci wyznaczać dni płodne, będzie badało poziom hormonu LH oraz jakość śluzu szyjkowego. Bo jeśli już tak długo starasz się o dziecko i nic to pewnie w złym czasie współżyjecie. Inwestycja w komputer przyda się również po ciąży bo komputer może wspomagać antykoncepcję mechaniczną.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561849, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.