Długie starania i dalej nic

Wysłane przez Onass 

Onass (offline)

27-11-2017 20:22:32

Do Młyna
Hej dziewczyny pisze bo już niewiem co myśleć. Staramy się z mężem o drugie dziecko i już 7cykli a ja dalej w ciąży nie jestem. Już myślałam że udało się a tu znów @.. mam nieregularne miesiączki brałam nawet duphaston w poprzednim cyklu.. przy pierwszym dziecku też staraliśmy się jakis czas ale nie tyle po 3 cyklu już byłam w ciąży.. któraś ma podobny problem?

paula27ck (offline)

08-12-2017 16:55:30

Kielce
Ja o dziecko starałam się bardzo długo. Aż zaczęłam się martwić czy wszystko ze mną jest ok. Poszłam do ginekologa, który po przebadaniu mnie stwierdził, że nie powinnam mieć problemów z zajściem w ciąże i zalecił mi regularne zażywanie Folika. Po ok 2 miesiącach udało się smiling smiley Tak więc głowa do góry, trzymam za Was kciuki smiling smiley

monikasliwinska (offline)

17-12-2017 23:39:40

Warszawa
Też mam nieregularne, z powodu chorej tarczycy i zużyłam już wiele testów i nic;(

Lililo (offline)

18-12-2017 17:15:27

Kraków
Witam Was kobietki :-) pozwolę sobie do Was dołączyć. My z mężem staramy się już ponad rok z przerwami z racji zawodu mojego męża. Zawsze mi się wydawało że ciąża będzie na zawołanie, a teraz dostając okres przeżywam koszmar. Zanim zaczęliśmy się starać wszsytko było jak w zegarku, a potem się posypało, cykle się wydłużyły itd. W styczniu tego roku zaczęłam leczyć się na hashimoto, teraz mam uregulowane tsh, reszta w normie poza podniesioną prolaktyną. Może będziecie się śmiały ale pije też zioła ojca Sroki nr 3 i zaczyna mi to pomagać, reguluje cykle, skraca mi je ale ciąży narazie jak nie było tak jie ma... Pozdrawiam :-)


ana94 (offline)

30-12-2017 22:50:13

Dwory Pierwsze
witam Was kobitki. pisze do Was z nadzieja ze pomozecie podtrzymiecie na duchu i dodacie siły której juz powoli brakuje. od 1.5 roku staramy sie o dziecko wszystkie wyniki sa dobre idealne, kazdy miesiac to nadzieja ze beda 2 kreski niestety. okres sie czasem spoznia dzien dwa . w tym miesiacu jeszcze nie dostalam.ostatni okres 18listopada. teraz nie wytrzymalam zrobilam test ale wyszedl negatywny. dzisiaj mdlosci na wieczor trroche powiekszone naczynia krwionosne na piersiach dobrze widoczne . okresu dlej nie ma ale nadzieji tez juz bo test wyszedl negatywny. moze to za wczesnie? pije inofolic lub inofem tak zalecil mi lekarz ale skutkoww nie ma zadnych . napiszcie wasze histore moze ktoras miala podobnie. doda ze mam kochajacego faceta opiekunczego swojego gniazdko 4 katy wszystko jest super. tylko ten jeden problem z zajsciem w ciaze ta upragniona ciaze.
mam siostre starsz 6 lat ktora nie mialaprpblemow z zajsciem ma 3 kochanych dzieciakow . pomozcieeee bo z miesiaca na miesiac oszaleje bardziej. takie nasze marzenie jedno jedynie. nie dom nie auto nie wczasy ale dzieciatko ktorego pragniemy i chcemy dac mu wszystko co mozemy podrawiam Was serdecznie mam nadzieje ze niedlugo napisze wam udalo sie sa 2 krechy. pisze to do Wasi placze... pozdrawiam i3 mam za wszystie kciuki . Ana

ana94 (offline)

30-12-2017 22:53:12

Dwory Pierwsze
gratki dla Ciebie i dzieciatkowa Twojego. tez pije inofolic m 1.5 roku nic. nadzieja odchodzi juz ze sie uda. wszystkie wyniki badan mamy dobre. nie mam juz sily.

dziubek24 (offline)

02-01-2018 17:39:54

Witam. Mi lekarz mówił że ja będę mieć problem a zaszłam. Bierzesz jakieś witaminy ? Ja brałam tabletki przed zajściem i korzystałam z testów ale co najbardziej poskutkowało to były wakacje gdzie totalnie nie myślałam o tym żeby zrobić sobie dziudziusia i o dziwo właśnie wtedy zaszłam w ciąże teraz zaczełam 26 tydzień

ana94 (offline)

08-01-2018 18:29:29

Dwory Pierwsze
witaj.tak biore witaminy falvit dal kobiet starajacych sie o dziecko zdrowo sie odzywaiam. pije infolic lub inofem. teraz okres spozniony 16 dni byla nadzieja, niestety doszlo krawienie . test negatywny . terz wymioty mdlosci od 4 dni. boje sie zrobic kolejny test ze bd ngatywny. przeciez okres byl. dziwny bo dziwny 1 dniowy. mam gin nowego w piaatek. moze doktor noa cos zmieni poradzi.

Karolasz (offline)

08-01-2018 19:57:11

Poznań
Witam dziewczyny moge podpowiedziec co mi pomoglo zajsc w ciaze po 8 cyklach staran i zadzialalo w 1 miesiacu.oczywiscie jesli chodzi o faceta dobrze zbadac plodnosc i dieta zdrowa faceta bardzo istotna.

Przede wszystkim sprawdzic poziom tsh musi byc ponizej 1.
Od pierwszego dnia okresu brac wiesiolek tyle tabletek by wyszlo w ciagu dnia 1000mg.wiesiolek brac tylko do owulacji pozniej nie bo powoduja mikroskurcze.
Od pierwszego dnia okrssu brac 1 tabletke acardu.
Od dnia owulacji przyjmowac 1 tabletke duphastonu.
Od dnia okrssu az do nastepnego min 1.5 l wody mineralnej wypijac.

Wszystko omowione z ginekologiem i bezpiecxne u mnie zadzialalo.


lili_cool (offline)

08-01-2018 22:22:50

Witam,
Chyba mam dość samej radzić sobie z tym wszystkim a ileż można opowiadać bliskim o tym samym i słuchać tego samego, szczególnie, że inni moi bliscy już cieszą się ciążą...
Mam siedmioletnią córeczkę, jest moim największym szczęściem.
Niestety od kilku lat staramy się o dziecko. Mój instynkt i chęć posiadania dziecka działają cuda... ale niestety nie jest to takie proste jak przy pierwszym dziecku.
Po długich staraniach zaszłam w ciąże jednak w 8 tygodniu serduszko przestało bić...sad smiley
Od tego czasu mijają właśnie dwa lata... i dalej nic
miałam nadzieje, że jak zacznę brać leki na TSH (miałam 3,2) to będzie lepiej.
Teraz niby okres spóźnia mi się 4 dni ale ciągle mam brązowo - czerowne plamienia więc pewnie to zapowiedź okresusad smiley

kolejny cykl rozczarowań, jak Wy sobie radziłyście z tym wszystkim?
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561839, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.