Jak było u Was. Objawy kolejnej ciąży.

Wysłane przez fioletowa 

fioletowa (offline)

23-09-2017 13:15:20

Cześć wszystkim. Aktualnie czekam na okres (powinien pojawić się za ok 3 dni), jednak od 5 dni bola mnie piersi. Dziś to już koszmarnie, nawet przy schodzeniu po schodach musze je podtrzymywać winking smiley Powiedzcie mi, czy to może być wczesnym objawem ciąży? Miałyście podobnie? Piersi przed okresem czasem mnie bolały, ale na dzień, max 2 przed miesiączką, a nie już tydzień wcześniej. Dodam, że przy pierwszej ciąży nie miałam takiego objawu.

wiola556 (offline)

24-09-2017 21:37:10

Wrocław
nie koniecznie, ponieważ na przykład jest to u mnie objaw okresu

Justyna2708 (offline)

01-02-2020 11:06:37

Byczyna
Hejka. Jestem w 14 tygodniu ciąży. Mam córkę 18 lat w sumie leci 19. Dzień przed 18 - tka córki zrobiłam test. No i 2 kreski. Szok gdyż 10 lat się starliśmy i między czasie 2 poronienia. I diagnoza brak szansy na ciążę a tu niespodzianka. 2 kreski. Okres miałam dostać w niedziele a za 5 dni zrobiłam ten test.nie chciałam robić prędzej bo nie chciał kolejnego rozczarowanis no i przeciez to niemożliwe. W czwartek pojechałam kupić nowy biustonosz do nowej kreacji sukienki na bal mojej córki. Piersi bolaly no bo przecież okres mi die spóźnia choć raczej tyle dni unie to niemożliwe no ale przecież niemożliwe.... Kurcze przymierzam biustonosz a tu piersi jak Pamela. Coś nie tak. Jeszcze parę dni a bym w cyckach nie weszla w piękna długa czerwona suknie. A więc podsumowując. Pierwszy objaw to piersi nabrzmiałe inaczej niż przed okresem. Pełne jak silikony. Teraz dzięki Bogu 14 tydzień za nami.

Pogodna_Aga (offline)

02-02-2020 20:40:24

Łódź
Z tymi piersiami to może być bardzo, bardzo różnie. Trudno jednoznacznie określić czy dany objaw to już ciąża czy zwiastun miesiączki.
Wszystko zapewne wyjaśni się w tym tygodniu.

Justyna gratulacje ogromne winking smiley






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-02-02 20:41 przez Pogodna_Aga.

ElenMorris (offline)

27-03-2020 15:04:59

Ja wymiotowałam, ale przeżyłam wszystko bo długo się starałam o pierwszą ciążę. Obecnie przy 2 letnim synku nie myślę o kolejnym, teraz szukam dobrej antykoncepcji, zastanawiam się nad diafragma dopochwową, znacie?
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561819, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.