Ex Staraczki czyli te, którym się udało ciąża karmienie piersią

Wysłane przez Jersey 

minimousedot (offline)

01-11-2016 13:28:58

Kraków
Adaaaa moim zdaniem tez zalezy, czy jestescie w stanie dojsc do porozumienia wzgledem rodzicielstwa? Czy wyjasnicie sobie sprawe koniecznych badan? Bo jak ma byc tak jak do tej pory, znaczy, ze Ty jestes przebadana od czubka glowy, po koniuszki palcow u stop a on nie bardzawo przejawia checi to bedziecie sie w tym kisic, jesli macie rozne pragnienia jak ma wygladac przyszlosc to chyba lepiej sobie odpuścić.

Ja mam materac piankowy z biedronki za 50 zl i świetnie sie sprawdza, ale moja siostra ma gryke kokos i cos tam jeszcze j nigdy nie widzialam u niej robakow, chociaz tez widzialam na necie zdjecia.

Moje dziecko wziete dzisiaj na cmentarz zaczelo sie glosno śmiać przez sen w wozku, ludzie tak sie na nas patrzyli...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kokosek (offline)

01-11-2016 14:15:41

Prabuty
Mini Jaga jest the best !! <3

Honia nie stresuj się, na pewno wszystko będzie dobrze ! smiling smiley pójdzie szybko i sprawnie smiling smiley

Kostek dziś ma słabszy dzień, to chyba przez pogodę, bo cały czas pada, a On trochę śpi, wybudza się.. taki niespokojny dziś jest.. Jutro na 10 mamy noworodkową sesje zdjęciową smiling smiley


Anonimowy użytkownik (offline)

01-11-2016 17:05:00

Adaaa, witamy u nas smiling smiley
Co do Twojego M to dziewczyny chyba wszystko napisaly...musisz sie zastanowic, moze pogadac z nim czego on chce, jak to widzi...
Honia, wiem co czujesz. Tez mam coraz wiekszego stresa... jak sie zachodzi w ciaze o porodzie sie nie mysli winking smiley ale teraz jak mnie wszedzie ciagnie i piecze to juz sie nie da nie myslec, bo wiadomo, ze to blisko.
Mini, dziecko to dziecko. Chyba nikogo nie oburzyl rozesmiany (jeszcze przez sen!) niemowlak winking smiley smiling smiley

Ja dzis dokupilam starszakowi welniany zestaw na zime pod kombinezon i .... trafilam super promocje na ...prezent gwiazdkowy smiling smiley jeszcze buty zimowe mu sprawie i moge rodzic winking smiley
U nas dzis cos jakby snieg juz pada :/

Avis (offline)

01-11-2016 17:22:05

Biała Podlaska
U mnie chyba przyszła @. Na razie plamienie i to 4 dni przed terminem...


[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

01-11-2016 17:31:41

Kurcze Avis... tak mi przykro sad smiley

kokosek (offline)

01-11-2016 17:32:58

Prabuty
Avis a moze to implantacyjne plamienie??

Lena to ja ci współczuję jak juz coś jakby snieg pada..


minimousedot (offline)

01-11-2016 17:35:28

Kraków
Zobaczymy czy się rozkreci... Avisku a moze cykl Ci się skrocil i faktycznie nie trafiliscie w owu? Kurcze...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Avis (offline)

01-11-2016 17:42:31

Biała Podlaska
Kokosek wydaje mi się, że nie, ale okaże się.

Mini może tak być, bo mówiłam Ci, że kilka dni wcześniej miałam dużo śluzu, ale zmyliły mnie testy.

No nic, trzeba próbować dalej smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Avis (offline)

01-11-2016 20:44:17

Biała Podlaska
Rozkręca się @ także ten, trzeba próbować dalej tylko teraz nie wiem co i jak. Było poronienie, 35 dni i @, teraz 28 i @ i już nie wiem jak mam liczyć. Zazwyczaj miałam cykle 33-35 dni.


[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

01-11-2016 21:08:49

Avis, po poronieniu moglo sie co nieco rozregulowac :/ ale mimo wszystko to wciaz w normie 28-35dni. Ja zazdroszcze dziewczynom, ktore maja @ jak w zegarku. Ja zawsze mialam rozchwiane cykle mniej lub bardziej. Ja bym dalej robila testy, a przytulanki zaczynala juz kilka dni wczesniej smiling smiley
Mini, w tamtym roku juz w polowie pazdziernika byl pierwszy puszek. Poki co tylko staszywinking smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547000, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.