Planujące ciążę i bycie mamą 2017

Wysłane przez Oliwia28 

mal3na (offline)

08-10-2018 16:20:15

Poznań
oliwcia gratulacje. smiling smiley szalejesz, ale masz racje, dzieci to skarb.

lena u nas też ząbkowanie. Rozalka na razie tylko jednego ma.

kami jak zawsze powodzenia. ❤️ Uda się na pewno, kwestia kilku miesięcy. Dbaj o siebie tylko i się nie stresuj.

Moja Rozi.

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-10-08 16:24 przez mal3na.

Kami1988 (offline)

08-10-2018 19:32:47

Piła
Cudna jest! :-*
Mal3na dziękuję! :] mam nadzieję, że juz niebawem będzie mi dane ogłosić Wam cudowne nowiny :]

Lena92 (offline)

09-10-2018 14:48:12

Olszyna
Witajcie
Mal3na cudna ta Rozalia. Słodkie ma oczęta...
My dziś świętujemy 11 miesiąc...Chwilo trwaj...!
W niedzielę wyszedł Oli 5 ząbek. Pierwszy wyszedł jak miała 8 miesięcy i 7 dni. Twojej Rozali zaraz się posypią kolejne ząbki zobaczysz...

Moja Aleksandra

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-10-09 14:49 przez Lena92.

mal3na (offline)

09-10-2018 15:58:19

Poznań
lena słodka Oleńka, jakie ma ekstra loczki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-10-09 15:59 przez mal3na.

Kami1988 (offline)

11-10-2018 10:06:59

Piła
Hey jestem już po szpitalu.
Przez miesiac diety spadlo mi tsh i prolaktyna. Testosteron 0,42. Niestety potwierdzone pcos, nieprawidlowa tolerancja glukozy i lewy jajnik za macicą- cokolwiek to znaczy.. nie wiem.. nie bylo lekarza w momencie wydawania wypisu. Wizyte u swojej prowadzacej mam za miesiac. Glukoza 3mies temu po 2h wynosila 67, a na czczo 89. A teraz na czczo 87 a po 2h 143. Zalecenia dieta i niskim ig. Już mi dietetyczka wywalila co nieco z diety. Ogolnie waga -6kg w niespelna miesiac. Jestem zalamana. W obrazie usg liczne drobne pęcherzyki w obu jajnikach.. zastanawiam się czy mamy szanse czy już wszystko stracone.. pierwszy raz usłyszałam o tym, że jajnik za macicą.. ściskam Was ciepło:-)

mal3na (offline)

12-10-2018 11:54:38

Poznań
kami oczywiście, ze macie szanse. Nie wiem co oznacza jajnik za macicą i czy będzie w stanie jajowod przejąć z niego jajeczko, ale nawet jeśli nie, to z jednym zdrowym masz szanse. Pcos nie Ty jedna masz. Jeśli Ci się spieszy z dzidzią to polecałabym zabieg, nie wiem jak to fachowo się nazywa, trzy dziurki w brzuchu małe robią i usuwają te pecherzyki, cykl po już można się starać. To odblokowuje jajniki i baaaardzo ułatwia zajście w ciąże. smiling smiley można tez lekami leczyć, ale ja bym zdecydowała się na zabieg. Lekarz Ci wszystko o tym powie. Trzymaj się, będzie dobrze. Najważniejsze, ze już wiesz w czym był problem.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ZBronka (offline)

20-10-2018 07:44:03

Szczawno-Zdrój
Hej hej wszystkim,długo nie pisałam ale starałam sie jak najczęściej wchodzić i być na bieżąco winking smiley
Oliwcia gratulacje smiling smileysmiling smileysmiling smiley
śliczne macie dzieci,ten czas tak szybko leci a dzieci tak szybko rosną,nie mogę uwierzyć ze moja niunia ma juz ponad rok grinning smiley
Kami nie martw sie,wszystko bedzie dobrze,życzę Ci żebyś w przyszłym roku trzymała na raczkach juz swoje upragnione maleństwo smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Kami1988 (offline)

14-02-2019 14:59:53

Piła
Hey Kochane!!! Odszukalam nasz stary wątek :-)
Co u Was??

Kochane!!!! Udało się nam!!! W miniony wtorek ujrzałam na teście dwie kreseczki!!! :-)
Uściski dla wszystkich! :-)

Lena92 (offline)

14-02-2019 23:58:42

Olszyna
Kami gratulacje :-)!!!! To nam wszystkim widzę się już udało :-) Super wieści. Teraz dbaj o siebie kochana.
Ja już od miesiąca wróciłam do pracy. Ciężko było ale już lepiej. Tym bardziej że Ola mi troszkę przychorowała. Powiem szczerze że tęsknię za czasem bez pracy :-) Mogłam na spokojnie zająć się domem i dzieckiem. A tak to wszystko w biegu
Ciekawa jestem jak tam Hammel się czuje?


[link widoczny po zalogowaniu]

Lena92 (offline)

15-02-2019 00:00:40

Olszyna
Oliwcia a jak u ciebie przebiega ciąża? Już wiadomo co nosisz pod serduszkiem???
Pozdrawiam was serdecznie


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561849, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.