Planujące ciążę i bycie mamą 2017

Wysłane przez Oliwia28 

0202oliwcia (offline)

10-08-2017 14:59:32

Olka ja po glukozie tez tak miałam teraz tylko trzymać kciuki za jak najlepsze wyniki żartowniś a ty przespij się trochę i odpocznij


[link widoczny po zalogowaniu]

Olka_2017 (offline)

10-08-2017 15:18:53

Knurów
Wyniki w normie smiling smiley to najważniejsze grinning smiley ale jakaś słaba ciągle jestem po tym badaniu i z morfologii mam troszkę zaburzone wyniki, ale nie wiem czy to nie jest to kwestia tego, że w innym laboratorium robiłam ...


[link widoczny po zalogowaniu]

0202oliwcia (offline)

11-08-2017 15:30:29

Gorąco mam dość zatyka mnie i momentami nie mam czym oddychać płacz
poszłooo!

A Jak tam u Was mordki

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-11 15:30 przez 0202oliwcia.

mal3na (offline)

11-08-2017 19:37:58

Poznań
oliwcia ładny brzuszek.

upał źle, ale ciągle burze tez niedobrze. U nas już dobę trwa armagedon, burza za burza, oberwanie chmury, grad. Z domu nie można wyjść.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Lena92 (offline)

11-08-2017 20:40:23

Olszyna
Oliwcia fajny brzusio :-) Piłeczka :-)
U mnie dziś straszna duchota.... mogłoby popadać.
Ja już po wizycie i u mnie + 7 na liczniku. Na szczęście wszystko w porządku i wyniki w normie. Czyli jak u każdej ciężarnej coś ponizej normy albo powyżej :-)
Nie miałam usg więc nie wiem ile moje maleństwo warzy ale za 2-3 tygodnie idę na usg szczegółowe.....
Dalej muszę mierzyć sobie ciśnienie bo w gabinecie jak zwykle mam 139/78/99 albo powyżej 140 :-)
Jutro wybieram się na zakupy mam nadzieję że kupię wszystko co zamierzam :-)
Mal3na pochwal się swoim brzuszkiem.


[link widoczny po zalogowaniu]

Mietka (offline)

11-08-2017 22:27:41

Kresy Nadbrzeskie
Cześć dziewczyny, na wstepie gratuluje slicznych ciazowych brzuszków =)

Mam nadzieje, że za jakiś czas nie długi także bede mogla sie pochwalić. =)

Olka_2017 (offline)

12-08-2017 06:53:02

Knurów
Oliwcia śliczny brzuszek smiling smiley

Ku mojemu zaskoczeniu, wczorajszy upał zniosłam bardzo dobrze grinning smiley wyjeżdżałam na urlop więc w aucie było super chłodno, a później południe nad zalewem także też można było się schłodzić... kąpiecie ske się w ciąży w jeziorach itp? Ja mialam wczoraj wątpliwości, ale z drugiej strony pomyślałam że tyle lat się tu kapie i nigdy mi nic nie było, to czemu teraz coś miałoby się stać...


[link widoczny po zalogowaniu]

0202oliwcia (offline)

12-08-2017 08:05:32

Olka dla mnie wczorajszy dzień był tragedia no chyba najgorszy z wszystkich dotychczasowych latem jeśli chodzi o upały łapałam się na tym że sie zastanawiałam jak się oddycha bo nie mogłam powietrza złapać ..... Dodatkowo mnie zestresowało to że przecież moje oddychanie dotlenia moją córcie żartowniś
Co do jeziora to my dzis właśnie jedziemy nad jezioro na 2/3 dni i j planuje nie wchodzić do jeziora chociaż bardzo mnie to boli bo uwilebiam pływać nie chce ryzykować juz tyle wyrzymalam to dam rade

Mietka witaj i trzymam kciuki słonko żebyś i ty nie długo miała taki brzusio

Lenka super ze po wizycie wszystko dobrze co do wagi to u mnie tez jakieś 7/8 kg + jak bedziesz po USG to czekamy na relacje smiling bouncing smiley ja mam wizyte dopiero 21 buuuu


[link widoczny po zalogowaniu]

cytrynowa22 (offline)

12-08-2017 21:18:23

Dobrynka/ Biała Podlaska
Hej..ja urodzilam wczoraj..wody odeszly mi o 5 rano..o 7 bylam juz na porodowce..przebiegalo dobrze..dopoki nie przyszly bole parte i maly sie zablokowal w kanale rodnym..odrazu mialam cc..Filip 10/10 w skali 3450 wagi i 57 cm..juz jestemy po szczepieniu..mleka nie mam..i to jedyny problem


0202oliwcia (offline)

12-08-2017 21:33:43

Cytrynowa super że masz juz maluszka przy sobie najważniejsze ze wszystko się szczesliwie zakończyło buziaczki dla was żartowniś
Jak sie czujesz ???? Co do pokarmu to może jeszcze najdzie nie stresuj sie może moze musisz po prostu troche odczekać


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547960, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.