Jeden drożny jajowód-czy komuś się udało???

Wysłane przez Jersey 

Jersey (offline)

13-10-2015 14:23:36

Kołobrzeg
Witam, zakładam ten wątek ponieważ takiego jeszcze nie znalazłam na naszym forum. 9.10 miałam laparoskopię, podczas której lekarz sprawdzał drożność jajowodów. Na wypisie rozpoznanie: Niepłodność pierwotna. Stan po usunięiu wyrostka robaczkowego. Niedrożność jajowodu prawego w ujściu macicznym.
Zabieg operacyjny: Laparoskopia. Kontrastowanie jajowodów. Trzon macicy w przodozgięciu, prawidłowy. Oba jajowody o prawidłowych przebiegach i prawidłowych ujściach brzusznych. Jajowód lewy drożny. Jajowód prawy niedrożny prawdopodobnie w ujściu macicznym. Jajniki obustronnie z cechami owulacji. Zrostów, ognisk endometriozy nie stwierdzono.
Czy ktoś miał podobnie? i czy udało się zajść w ciążę? Jak tak to naturalnie, przez inseminację czy in vitro ????


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monique203 (offline)

13-10-2015 17:01:24

Jersey ja znam kobiete ktora urodzila dwojke dzieci po usunieciu jednego jajnika takze jest to mozliwe


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Jersey (offline)

14-10-2015 00:35:29

Kołobrzeg
Kurczę, Monique ale naturalnie? Bo ja jedną też znam ale ona ma jedno dziecko i to dzięki in vitro


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

malgosia (offline)

14-10-2015 08:35:24

Jersey ja mam kolezanke, ktora ma usuniety jeden jajowod z powodu ciazy pozamacicznej, a teraz jest juz w drugiej ciazy winking smiley na grudzien ma termin. Takze glowa do gory! buziak od dziecka


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Jersey (offline)

20-10-2015 19:39:43

Kołobrzeg
Dziękuję Dziewczyny! To daje mi nadzieję smiling smiley Akurat dzisiaj też spotkałam koleżankę, która opowiedziała mi o dwóch podobnych przypadkach. Jeden nawet był gorszy bo podobno szans na ciążę nie było żadnych a teraz dziewczyna ma dwójkę dzieci smiling smiley smiling smiley smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jersey (offline)

24-10-2015 15:48:28

Kołobrzeg
W sensie, że Monique się udało? Bo mi nie...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

olaky (offline)

26-10-2015 18:46:39

Police
Hej, ja mam jeden niedrożny jajowód dodatkowo policystyczne jajniki i cukrzycę typu drugiego i jestem w 23 tygodniu ciąży, Nasza Kruszynka rośnie zdrowo, fakt jest taki że musiałam być stymulowana i miałam prowadzony monitoring jajeczkowania- to przez PCOS ale udało się i jestem szczęśliwa. Także głowa do góry i cierpliwości. Pozdrawiam gorąco

Jersey (offline)

27-10-2015 15:01:51

Kołobrzeg
olaky bardzo Ci dziękuję za ten wpis!!!! Dajesz nadzieję! Czyli się da! smiling smiley Cudownie słyszeć coś takiego (no...może czytać...zresztą nieważne winking smiley) A długo się starałaś o Maleństwo? No i przede wszystkim to ja Ci gratuluję i życzę szczęśliwego rozwiązania i zdrowego dzieciątka!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

olaky (offline)

27-10-2015 15:50:50

Police
Hej, staraliśmy się dwa lata bez stymulacji i rozpoznania, po tym jak mnie zdiagnozowano ok 6 miesięcy i w ostatnim rzucie się udało bo potem musiałabym mieć przerwę tym bardziej trzeba wierzyć do końca. Trzymam kciuki smiling smiley

Jersey (offline)

27-10-2015 17:12:23

Kołobrzeg
Wow! Super! i wielkie dzięki za kciuki smiling smiley Przydadzą się smiling smiley smiling smiley smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561849, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.