brak apetytu po chorobie

Wysłane przez kukurka 

kukurka (offline)

21-07-2020 17:48:56

Gliwice
czy wasze dzieciaczki też mają problem z apetytem jak choruja? Syn kończy antybiotyk dopadła do angina i w zasadzie prawie nic nie chce jeść, ciągle by tylko leżał, chociaż j€ż z gardłem ok, wydaje mi się, że przez ten apetyt słaby nie ma sił, kiedyś kupowałam dla mamy takie drinki fresubin w DOZie i zastanawiam się czy jest jakiś odpowiednik dla dzieci

Tanika (offline)

29-07-2020 22:32:10

Katowice
Tak! Są specjalne nutridrinki dla dzieci, możesz je też nawet kupić w dozie, z tej samej serii. Nazywają się chyba Frebini smiling smiley

muksaka (offline)

29-12-2020 13:19:02

Warszawa
czy te nutridrinki można kupić jeszcze gdzieś poza dozem? ? Rozumiem, że można je kupić bez recepty?

Tanika (offline)

31-12-2020 15:10:17

Katowice
Kurczę, nie mam pojęcia. Chyba tylko w DOZie, albo przez internet. I tak, Fresubin jest do kupienia bez recepty.

kruchakrowka (offline)

08-01-2021 22:24:45

tych nutridrinków nie znam, za to moje dziecko piło jak chorowało NutriKid Multi Fibre, zawiera białko, witaminy, minerały, dzieciom smakuje, bo ma czekoladowy smak, można go dawać jako posiłek lub jako uzupełnienie diety

Lolka (offline)

21-01-2021 21:31:19

Ale wiecie, że takich preparatów specjalnego przeznaczenia medycznego - bo tak to się nazywa, nie można stosować na własną rękę? To się stosuje tylko pod kontrolą i na zalecenie lekarza. Zanim podacie dziecku taki produkt, warto poczytać na stronie, ulotkę i porozmawiać z lekarzem.Jakiś czas temu miałam sytuację kryzysową, gdy córka prawie 3 tyg nic nie chciała jeść. Miała 1,5 roku, na szczęście jeszcze karmiłam ją piersią, ale lekarz zalecił nam włączenie do diety właśnie NutriKid Multi Fibre.

kruchakrowka (offline)

10-02-2021 23:49:27

zdaję sobie sprawę, że to specjalna żywność medyczna i oczywiście skonsultowałam to z lekarzem, w sumie te nutrikid multi fibre dawałam przez parę dni, smak czekoladowy to był strzął w dziesiątkę, wiedziałam, że mojemu dziecku posmakuje, próbowałaś dodawać te nutrikidy to innych potraw?
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561809, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 173, Posty: 1315.