Plamki na ciele

Wysłane przez SanniLopez 

SanniLopez (offline)

03-10-2017 14:52:47

Katowice
Hej.
Niepokoją mnie dziwne plamki na ciele mojej 3 miesięcznej córci . Czerwone (większość z nich jest sucha) plamki ma na policzkach , udach , rękach i kilka na pleckach i brzuszku . Mała ma alergię na nabiał , ale wyeliminowałam go kompletnie ze swojej diety ( karmię piersią ) i wszystko minęło , lecz kilka dni temu powstała czerwona wysypka . nie mam pojęcia co to może znowu być . Strasznie się martwię . Pomóżcie

rodzic90 (offline)

10-10-2017 12:25:29

Przełajka
Cześć, czy lekarze zlecali jakieś badania w kierunku wykrycia przyczyny? Jeżeli tak, to napisz na co już córka była przebadana. Przyczyną wysypki mogą być alergie, ale także wrodzone choroby metaboliczne. W takim przypadku kluczowa jest szybka diagnoza. Daj znać czy któryś z lekarzy wspominał o chorobach metabolicznych...

houki (offline)

09-01-2020 12:55:22

Bieguny
Hej nasza roczna córka ma plamki czerwone na rączkach w okolicy łokcia. Pierwszy raz miala je latem i przeszło samo, teraz zima problem wrócił smarujemy emolientem co łagodzi zaczerwienienie i wysusza skórę ale nie leczy do końca trwa to już 2 tygodnie. Dziecko nie jest za ciepło ubrane, raczej wykluczamy uczulenie z jedzenia bo latem jadła tylko mleko i też miała, chodź takie dziecko ciągle próbuje nowych smakow więc do końca nigdy nie wiadomo.

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561819, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 173, Posty: 1315.