jaki krem

Wysłane przez alamama 

alamama (offline)

30-03-2021 09:52:49

Kraków
hej mamy, jestem mamą 6miesięcznego brzdąca, szukam dobrego kremu dla malucha, do używania na codzień. Do tej pory używałam między innymi sudokremu ale przeczytałam ostatnio coś o kremach z cynkiem i ogólnie zastanawiam się czy nie spróbować czegoś nowego
może macie jakieś rekomendacje, co najlepiej u was zadziałało?

adabak (offline)

07-04-2021 16:02:45

Kraków
też używałam sudokrem ale znacznie lepiej sprawdził mi się cynkokrem, pytałaś o kremy z cynkiem więc akurat winking smiley cynkokrem jest dobry do codziennego nawilżania i działa łągodząco na podrażnienia bo ma w skłądzie lanoline, polecam

mamatrzylatki (offline)

14-04-2021 14:52:54

Łódź
Ja używam do smarowania całego ciałka, łącznie z okolicą pieluszkową masło natłuszczające Dermedic i zero odparzeń czy problemów ze skórą. Dostałam próbki w niebieskim pudełku w szpitalu i odtąd jestem im wierna, super kosmetyki, olejek do kąpieli cudo. Polecam spróbować, bardzo dobre opinie mają smiling smiley

Oolka_90 (offline)

14-05-2021 12:47:41

Warszawa
My używamy musteli, polecam przejrzeć na ich stronie wszystkie produkty bo jest ich całkiem sporo dla różnych typów skóry. My w zależności od kondycji skóry używamy serii stelatopia oraz serii do skóry suchej i obydwie bardzo polecam grinning smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561879, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 87, Posty: 1596.