Sudocrem care protect

Wysłane przez mpolak92 

mpolak92 (offline)

08-12-2018 17:27:47

Sosnowiec
Hej smiling smiley polecam wam gorąco nowość od marki sudocrem maść sudocrem care protect. Ma delikatny zapach super nawilża i odżywia skórę, chroni przed odparzeniami. Dla mnie osobiście ważne jest również to że maść sudocrem jest w tubce dzieki czemu po pierwsze bakterie dostają się do środka w mniejszym stopniu a po drugie nie jesteśmy całe w maści. Sporym atutem jest również to że maść zapewnia ochronę przed zakażeniem z czym spotkałam się po raz pierwszy.

Pomaranczka88 (offline)

10-12-2018 04:36:02

Zabrze
również miałam okazję przetestować Sudocrem care protect I uważam, że jest to łatwiejsza wersja kremu, gdyż mniej brudzi, szybciej się wchłania a Tak samo doskonale nawilża.

joannaasia (offline)

10-12-2018 11:22:42

Trzcińsko-Zdrój
Sudocrem care & protect to godny polecenia krem dla dzieci ,nowa forma jest wygodna w używaniu,szybko się wchłania ,doskonale chroni i koi skore dziecka.

KasiaBartekKacperMartyna (offline)

10-12-2018 12:25:32

Łazy
Trafił w moje ręce i od razu polubiałm się z Sydocrem Care&Proteck, ma dość rzadką konsynstencję ale szybko się wchłania i nie podraznia pupci córeczki :-) zakładając pieluszkę pupcia jest sucha (krem się wchłonął) i nie mam wrazenie ze jest tam wilgoć

Lilka91 (offline)

11-12-2018 00:18:33

Częstochowa
Ja również polecam maść Sudocrem care&protect. Używam ją od niedawna i mogę stwierdzić, że świetnie się sprawdza do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry niemowląt. Ma lekką konsystencję, dobrze się rozprowadza i wchłania. Wygodna tubka ułatwia aplikację. Po zastosowaniu skóra jest gładka, nie powstają zaczerwienienia ani podrażnienia.

weron_isia (offline)

11-12-2018 13:05:24

Brzozówka
Witajcie, ja również zaczęłam stosować Sudocrem Care&Protect. Jest batdzo wygodny w uzyciu, dzięki super konsystencji i łatwym opakowaniu. Sam produkt jest bardzo wydajny i dobrze chroni przed wilgocią okolice podpieluszkowe. Polecam

Lara30 (offline)

25-03-2019 12:49:25

Dwory Pierwsze
Nie stosowałam, ale widziałam go w fajnym zestawie idealnym na [link widoczny po zalogowaniu] za niecałe 18 zł smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561879, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 87, Posty: 1596.