KARMIENIE A PRZYBYWANIE NA WADZE

Wysłane przez izka31 

izka31 (offline)

14-08-2009 15:22:09

Łódź
Czy możliwe jest, żeby przez półtora miesiąca dziecko nie przybyło na wadze pomimo jedzenia mleka, zupek na mięsku, deserków i soczków??? Bo u mnie własnie tak się zdarzyło... o ile Młodego pielęgniarka dobrze zważyła. Szymek je już wszystko (oczywiście co może w swoim wieku), urósł, widać po nim że "zwiększył swoją objętość" no i czuć jak się go nosi, że jest cięższy...a na lekarskiej wadze wyszło, że nic nie przybył. Dodam, że nie wymiotuje, nie ma biegunek, nie ulewa mu się... Hmmm...
Na moje pytanie, czy może być z nim coś nie tak...lekarka stwierdziła, że wszystko w porządku..

Tak sobie myślę...chyba pora zmienić lekarza!!


[link widoczny po zalogowaniu]

Każdy poranek daje szansę, żeby wieczorem powiedzieć, że to był udany dzień...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-14 15:23 przez izka31.

malgorzatap (offline)

14-08-2009 16:40:03

Hjørring
izkaraczej pielegniarkegrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Życie nie powinno być podróżą do grobu. Człowiek do kresu życia powinien się dotoczyć z kieliszkiem Chardonnay w jednej ręce, tabliczką czekolady w drugiej, narąbany w trzy dupy, krzycząc... "ALE TO BYŁA JAZDA..."

izka31 (offline)

14-08-2009 20:22:10

Łódź
faktgrinning smiley pielęgniarkęgrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Każdy poranek daje szansę, żeby wieczorem powiedzieć, że to był udany dzień...

zebrrra (offline)

14-08-2009 20:55:11

Moja Pola też zatrzymała się w swojej ciężkości smiling smiley Podobno wszystko ok więc nie martwię się na zapas. Myślę, że nasze dzieci są teraz bardziej aktywne i ruchliwe więc więcej spalają smiling smiley Ja skończyłam karmic piersią więc posiłki są teraz bardzo regularne i może też dlatego.
Pola była pulpecikiem, a teraz troszkę się wyciąga. Nadal nie wygląda na niejadka więc chyba rzeczywiście wszystko ok smiling smiley


Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka.

— Alighieri Dante

izka31 (offline)

24-08-2009 21:53:06

Łódź
No i byliśmy u innego lekarza...się okazało że Szymol waży kilogram więcej niź go zważyli na rejonie Cool, bardzo dobrze się rozwija itp...
Jak będę na rejonie (bo nie chce mi się iść tylko po to) to powiem im co myślę na ten temat...angry smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Każdy poranek daje szansę, żeby wieczorem powiedzieć, że to był udany dzień...

malgorzatap (offline)

24-08-2009 22:05:35

Hjørring
mowilam zebys zmienila pielegniarkeradość


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Życie nie powinno być podróżą do grobu. Człowiek do kresu życia powinien się dotoczyć z kieliszkiem Chardonnay w jednej ręce, tabliczką czekolady w drugiej, narąbany w trzy dupy, krzycząc... "ALE TO BYŁA JAZDA..."
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561839, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 128, Posty: 2365.