Brak ochoty na seks po porodzie

Wysłane przez mlodamama76 

mlodamama76 (offline)

08-01-2020 09:02:00

Dziewczyny czy równiez zmagałyście się z kiepskim libido po porodzie? Doradzicie co robić? Na początku zrzucałam to na karb problemów z hormonami. Jednak potem wybrałam się do doktorki i ta zleciła mi badania hormonalne i nic. Wszystko w porządku.

iki (offline)

15-01-2020 09:09:10

Krzywiczki
Bierzesz może tabletki anty? Bo w niektórych przypadkach problem może być właśnie w braniu tabletek antykoncepcyjnych. Generalnie więcej ruchu, spacerów, aktywności fizycznej. To wszystko sprawia, że wydzielają się endorfiny. Poza tym jakaś suplementacja np Libido Therapy, które zawiera wiele składników wspomagających libido. Poczytaj skład.

mlodamama76 (offline)

16-01-2020 10:24:00

ALe to na receptę rozumiem?

iki (offline)

20-01-2020 12:01:17

Krzywiczki
Nie, bez recepty. A i nie polecam asequrelli. Moja koleżanka brała i asequrelle a potem libido therapy i jednak te drugie były lepsze.

mlodamama76 (offline)

20-01-2020 13:41:35

No to chyba również wybiorę się znowu do ginekologa bo przez to, ze mam takie kiepskie libido mój związek chyli się ku upadkowi Niby kocham meża, nie wyobrazam sobie życia bez niego ale pójście do lózka totalnie mnie odrzuca. Nie ma z mojej strony namiętności.

iki (offline)

20-01-2020 13:46:27

Krzywiczki
Kochana nie musisz wybierać się do ginekologa aby kupić sobie tabletki libido therapy. Tak jak pisałam. Chociaż wybór należy do Ciebie Jak chcesz to idź, jednak sama polecam wypróbować właśnie te tabletki. Tylko trzeba brać regularnie i efekty widzisz mniej więcej po tygodniu ( nie nastawiaj się na działanie tabletek od pierwszej tabletki...). Nie martw się.Takie sytuacje się zdarzają w większości związków.W długotrwałych związkach o seks trzeba dbać. Nie zawsze będzie tak super jak na początku kiedy hormony buzowały i kiedy mieliście motylki w brzuszkach.

Totis88 (offline)

27-01-2020 14:46:02

a może trzeba zbadać hormony? moja siostra miała słabe libido długo po porodzie, zaczęłam brać pigułki i jeszcze bardziej nie miała ochoty na nic, a na seks to już najbardziej. Powoli wszystko zaczęło się normować i teraz 3 lata po urodzeniu zabezpiecza się diafragmą dopochwowo i podobno libido jak u nastolatki, a zwłaszcza w dni płodne

iskrra (offline)

05-02-2020 15:36:51

Gajówka Sobota
a takie pytanko od porodu to dlugo minelo? takie kwestie sie po prostu normuja z czasem. Zreszta swiezo po porodzie to i tak najmniejsze zmartwienie dla rodzicow. Chociaz mozna uczcic potomka kreacja kolejnegosmiling smiley

Ami88 (offline)

30-12-2021 20:42:16

Gdynia
Libido wróci daj sobie czas smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561819, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 255, Posty: 2671.