Gry do 3. roku życia

Wysłane przez izabellamazurek 

izabellamazurek (offline)

27-02-2009 15:01:22





Gry uczą przestrzegania zasad, czekania na swoją kolejkę, spostrzegawczości, wytrwałości, liczenia, czytania. Są pierwszymi lekcjami życia – uczą radzić sobie z silnymi emocjami.









czytaj więcej

izkaa (offline)

19-10-2011 16:08:11

to szczera prawda smiling smiley ostatnio bylam w osrodku zdrowia i zgadalam sie ze znajoma na temat zabawek mowila ze znalazla w sieci bardzo ciekawy sklep i kupila u nich swojemu synkowi Magnetyczny labirynt Podwodny Świat. mowila ze swietnie rozwija wyobraźnię przestrzenną i precyzję dziecka. Zabawka uczy rozpoznawać kolory i uczy cierpliwości i dokładności. z tego co pamietam to kupila ja na misialala- mowila ze bardzo szybko dokonali realizacji zamowienia i przesylka przyszla w mgnieniu oka

Mikado (offline)

17-11-2011 14:49:14

Warszawa
a które gry konkretnie?

Mikado (offline)

21-11-2011 16:41:51

Warszawa
ooooooooooo duży wybór z tego co widzę, już z 8 mi się podoba, a tu się zdecydować trzeba;D...ale wysyłka mi się nie opłaca, bo widzę, że strona zagraniczna;(((

alkakot23 (offline)

10-05-2012 10:06:26

Warszawa
Moim zdaniem klocki spełniają taką funkcję, uczą orientacji przestrzennej , rozpoznawania kolorów, klocki duplo dodatkowo uczą rozpoznawania kształtów na przykładzie zwierzaków, cyferek i literek umieszczonych na klockach . To jest moim zdaniem najlepsza zabawa na rozwijanie zdolnosci manualnych naszych maluchów winking smiley

gazela (offline)

14-05-2012 15:24:21

Mrozy
Cytuj
alkakot23
Moim zdaniem klocki spełniają taką funkcję, uczą orientacji przestrzennej , rozpoznawania kolorów, klocki duplo dodatkowo uczą rozpoznawania kształtów na przykładzie zwierzaków, cyferek i literek umieszczonych na klockach . To jest moim zdaniem najlepsza zabawa na rozwijanie zdolnosci manualnych naszych maluchów winking smiley

w ogóle lego duplo to super zabawa, u mnie w domu idą w ruch niemal codziennie

madzia1984 (offline)

21-09-2013 15:15:10

Krzywiczki
Gry które uczą rozpoznawania kolorów, dopasowywanie kształtów, puzzle z uchwytami i klocki to podstawowe zabawki, które napewno rozwiną wyobraźnie i logiczne myślenie/ A gry planszowe będą pomocne w przyszłości przy pracy w grupach smiling smiley

halina2159 (offline)

05-11-2014 16:55:21

Skoczów
gry dostosowane do wieku dziecka dają duzo radosci oraz uczą zdrowej rywalizacji,spostrzegawczosci,ksztaltów,kolorów ,pierwszych cyferek,koncentracji oraz ćwiczy ręka-oko .U nas bardzo sprawdzają sie puzzle,memo,klocki drewnianne i lego duplo a wcześniej tzw.sortery a teraz synek mając 3 latka bardzo lubi tez grę pędzące żółwie,zgadywanki rózne i szukanie różnic,labirynty,dopasowanie szczegołu do obrazka .Polecam wspólne granie calą rodzina smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

kasztanka2 (offline)

09-01-2015 10:23:38

Bartłomiejowice
Gry są świetne dla dzieci! Mój 3,5 letni już synek długo nie mógł nauczyć się samodzielnie układać puzzli i grac w grę typu memory, ale gdy wreszcie się udało to robi to teraz coraz szybciej i sprawniej. i żadne puzzle mu nie straszne! A ostatnio nawet wyjął mój Eurobizness (gra od 7 roku życia) i usilnie przekonywał, abym nauczyła go w nią grac tongue sticking out smiley

mysia83 (offline)

25-01-2015 14:29:03

Rzeszów
Z tych wymienionych w artykule mamy "patyczaki" i "guzik z pętelką" smiling smiley Mogę z ręką na sercu stwierdzić, ze Guzik z pętelka uczy dzieci cierpliwości i dokładności. Dzieciaczki w takim wieku jeszcze maja problemy, żeby wyszywać te obrazki i czasami maja problem z trafieniem, ale gra jest na tyle ciekawa, ze się nie poddają smiling smiley

U nas też królują puzzle i klocki zarówno drewniane kształty, jak i plastikowe, a radość jak dziecku uda się ułożyć, lub samemu coś zbudować jest ogromna smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1584033, Użytkownicy: 73686.
Ostatnio dołączył/a Kamila9326.

Statystyki tego forum
Wątki: 90, Posty: 55572.