Bóle brzucha u dziecka

Wysłane przez agnieszkausiarczyk 

agnieszkausiarczyk (offline)

20-08-2010 16:44:36

Wiele jest przyczyn bólów brzucha u dzieci. Szczególnie bólów ostrych nie wolno lekceważyć, gdyż mogą być pierwszym objawem poważnych chorób.

czytaj więcej

martaleszno (offline)

08-11-2014 14:11:22

Leszno
właśnie się z tym borykamy - bóle brzucha, czasem wymioty, czasem luźne kupki, tydzień jest dobrze i znowu wraca na dzień lub dwa - byliśmy u lekarza rodzinnego, mamy leki, obserwujemy objawy i za m-c idziemy do kontroli

kasztanka2 (offline)

09-11-2014 17:29:16

Bartłomiejowice
Temat kolki z doświadczenia (podwójnego) znam aż za dobrze, podobno już co drugi niemowlak ją ma. Z innymi bólami brzuszka na szczęście się nie zetknęłam.

marta_1234 (offline)

20-11-2014 20:47:23

Zielonka
U mojego małego bratanka był to zawsze problem. Jednak moja mama przekazała bratowej sprawdzoną receptę i przeszło.

mysia83 (offline)

10-01-2015 10:13:14

Rzeszów
eh a u nas to temat aktualny, bo już kilka razy moja 2,5 letnia córeczka mówiła, że boli ją pępuszek...nie ma biegunek, wymiotów, bawi się normalnie, apetyt bez zmian. Po chwili zapytana, mówi, ze nic ja nie boli....troszkę się martwię, dlatego wybieramy się do pediatry.
Niestety od takiego maluszka ciężko cokolwiek się dowiedzieć, bo raz mówi, ze boli, raz nie boli...i bądź tu mądry człowieku!

joani (offline)

10-01-2015 16:43:33

U mojego bratanka takie bóle brzucha trwały ponad pół roku- nagle w nocy łapał jakby skurcz i zazwyczaj po wypróżnieniu przechodziło. Zwalaliśmy wszystko na przejedzenie wiczorne. Bóle jak się naisliły aż dziecko mocno płakało i doszedł kaszel, zrobili w szpitalu badania. Okazało się że to bakteria Listeria. Zastanawialiśmy się skąd- no i przyczyna została odkryta- picie surowego mleka prosto od krowy... Wiele osób na to cierpi a nawet nie wie. Może komuś pomoże w odkryciu choroby.

GabaBaba26 (offline)

01-02-2015 20:56:28

Udanin
Temat kolek jest mi bardzo znany. Synek spinał się i mocno płakał nic nie było w stanie go uspokoić. Natomiast córeczka miała dość niedawno grypę żołądkową leczenie szpitalne oraz odpowiednia dieta pomogła.




[link widoczny po zalogowaniu]

mikaa997 (offline)

27-02-2015 15:22:13

Wrocław
Ból brzuszka poznaję tylko po tym że synek podkurcza nóżki i brzuszek jest wzdęty. Na szczęście zdarzyła nam się to tylko kilka razy
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561809, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 112, Posty: 54784.