Ciąża nas oddalił sad smiley A mnie to boli ..

Wysłane przez Jankaaa23 

Jankaaa23 (offline)

12-11-2017 23:50:09

Nowa Ruda
Witam wszystkie Mamy . Piesze tu bo nie ma się komu wygadać sad smiley i chce widzieć czy ktoś z was miała podona sytuacje jak ja .
Jestem z moim narzeczonym od 8 lat. Trwa na dniach zostaniemy rodzicami ... Wiadomość o ciąży to było dla mnie coś pięknego bo bardzo je pragnęłam . Mój partner nie był do końca gotowy ale cóż bozia dala nam najpiękniejsze dra .
Ale od kiedy jestem w ciąży to wszystko sie zmenilo. Czuje że oddaliśmy się do siebie. Na początku pierwszego trymer bardzo źle zniosłam ciążę bo cały dzień wymiotowalam ; ( brakowało i nas sexy i nie ma go do tej pory. Wiem że moje ciało sie zmieniło i troje przytyłam ;-( wam wrażenie jakby mój narzeczony brzydzi się mojego ciała. Nawet dziś usłyszałam że małe cycki są dużo ładniejsze niż już bo to później obwosy. Ja zawsze miła miseczkę C 85 . Teraz w ciąży ma miseczkę D i są trochę obwisle , i on twierdzi że są brzydki bo obwisle. Poczułam się trochę dziwnie przykro mi się zrobiło i odpowiedziałam mu że nie skomentuje tego... Już ostanio odczuwam że jest coś nie tak. Nie chce uprawiać sexu mówiąc że jest zmęczony . Czasem myślę że to dlatego że mam gazy ale czytałam że każda mama boryka się z tym problemem . Pomocy co ja mam robić ???
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561889, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 359, Posty: 530.