Pierwszy dzień ojca profesorek z bródką

Wysłane przez brzoskwinka99 

brzoskwinka99 (offline)

08-06-2020 21:43:15

Gdańsk
Witam wszytskie mamusie winking smiley Miesiąc temu po dłuższych staraniach o dziecko urodziłam synka. Jest to oczko w głowie mojego męża, który jest strasznie dumny że w końcu został ojcem winking smiley W związku z tym pomysłałam że będzie mu miło kiedy dostanie jakiś prezent na dzień ojca, co prawda na razie będzie to moja inwencja, ale myślę że to doceni grinning smiley Tylko nie mam za bardzo pomysłu, nie chce mu kupować czegoś banalnego typu perfumy czy coś..

krejzOLKA (offline)

09-06-2020 21:41:43

Warszawa
Może kup mu notes magnetyczny na lodówkę z jego zdjęciem z bobasem na rękach? smiling smiley to by był uroczy widok grinning smiley Ja taki magnes zamawiałam przez aplikację SNAPNGO smiling smiley

brzoskwinka99 (offline)

12-06-2020 19:52:55

Gdańsk
Ale taki notes to chyba mały? Nie chce takiego drobiazgu mu kupowiać..

krejzOLKA (offline)

15-06-2020 10:59:26

Warszawa
Nie jest mały, wejdź na stronę snapngo.eu tam masz wszystko pokazane jak to wygląda smiling smiley

kokoszanel (offline)

16-06-2020 22:18:36

Rynek
hej :-)
jako podwójna mama uważam, że największe wrażenie zawsze robią prezenty od serca - np rączki lub stopy odciśnięte na kartce - do dziś z sentymentem zaglądamy do tego typu kartek a dzieciaki już w tej chwili 11 i 7 lat nie mogą wyjść z podziwu jakie malutkie stopy miały :-)

do tego coś praktycznego. nie ukrywam - moja rodzina kawowo-herbaciana i zawsze na każdą okazję te prezenty sprawdzają się najlepiej jako ekstra dodatek do "czegoś"
poparz tu [link widoczny po zalogowaniu] zwłaszcza na te z okienkiem - tam mogłabyś wsadzić karteczkę, którą zrobisz za pomocą synka ;-)


ps. gratuluję

ewa098 (offline)

25-06-2020 12:53:56

Białystok
Zajrzyj [link widoczny po zalogowaniu]. Super biżuteria!

kamyki_80 (offline)

18-01-2021 10:16:56

Wrocław
Oj, to ciężki temat grinning smiley
Mój mąż dostał od dziecka - na pierwszy dzień ojca portfel a w środku rodzinne zdjęcie. Na kolejny dzień ojca dostał [link widoczny po zalogowaniu] - bo takie było jego życzenie tongue sticking out smiley
Na następny - własnoręcznie wykonaną w przedszkolu laurkę - to chyba go najbardziej wzruszyło smiling smiley


kamyki_80
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561849, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 240, Posty: 19279.