pytanko o wózek winking smiley

Wysłane przez wolskaanit 

wolskaanit (offline)

23-03-2020 16:15:42

Nowa Wieś
Hej winking smiley jestem szczęśliwą użytkowniczką wózka x-lander x-puls od kilku dni. Narazie jestem zachwycona ,wcześniej jeździłam bebetto i nie będe komentować yawning smileyops: Nowy wózek płynie ! oczywiście to początki użytkowania więc mam nadzieję że tak pozostanie smiling smiley Bałam się że może być probelm z zakupem ale na ich stronie umówiłam się na prezentację online i Pan rozwiał moje wątpliwości co do zakupy, wsyzstko super pokazane, odpowiedział na moje pytania i dałam się namówić. Kupiłam zestaw xl w fajnej cenie.dużym plusem dla mnie jest to że mogę złożyć spacerówke razem z siedziskiem , fajna amortyzacja, jeżdżę po wetrepach i jestem zadowolona , małej nie trzęsie jak w bebetto. Jakie są wasze doświadczenia z tym wózkiem ? będę zadowolona z użytkowania ? winking smiley

Lupinska (offline)

27-04-2020 13:32:22

Kołobrzeg
Wiesz, tutaj akurat wiele wózków posiada duże, szerokie i skrętne kółka do jazdy po nierównym terenie.
Rozważałaby inne parametry, takie jak waga wózka i łatwość składania/rozkładania.
Tudzież długość po złożeniu i czy się będzie mieścił w samochodzie.

Olkka (offline)

25-06-2020 15:36:31

Ścieżki
Ja zastanawiałam się własnie nad zakupem tego wózka ale finalnie wybrałam anex l/type- jakoś bardziej mnie do siebie przekonałsmiling smiley Zwrotny, zgrabny, poręczny, mega wygodny i łatwy w obsłudze. Ogólnie ma wszystko na czym mi zależałowinking smiley

Kornelkaa (offline)

28-06-2020 19:35:12

Warszawa
Olkka
Ja zastanawiałam się własnie nad zakupem tego wózka ale finalnie wybrałam anex l/type- jakoś bardziej mnie do siebie przekonałsmiling smiley Zwrotny, zgrabny, poręczny, mega wygodny i łatwy w obsłudze. Ogólnie ma wszystko na czym mi zależałowinking smiley

Potwierdzam i również polecam zakup Anexa l/type. Jest to bardzo bezpieczny i wygodny dla maluchów wózek, jest lekki, dzięki czemu jego przenoszenie i prowadzenie nie stwarza żadnych trudności. Oprócz tego ma genialną amortyzację, dzięki której dziecko nie odczuwa drgań i wstrząsówsmiling smiley

owieczka78 (offline)

19-07-2020 14:07:21

Łuków
Potwierdzam wózki od Anexa godne polecenia , mam model m type , jest bardzo funkcjonalnym wózkiem łatwym w utrzymaniu i obsłudze, lekko się prowadzi , koła skretne zdają egzamin na kazdym terenie, gondola jest wygodna dla dziecka,stelaz mocny, no wygląda bardzo pięknie

todarek12 (offline)

17-09-2020 11:32:29

Górna Niwa
Jeśli potrzebna byłaby spacerówka to mogę polecić [link widoczny po zalogowaniu]. To bardzo trwały i jednocześnie wygodny w użytkowaniu model. cool smiley

kamyki_80 (offline)

21-09-2020 10:12:15

Wrocław
Ja również miałam wózki od Anexa winking smiley I jestem z nich bardzo zadowolona smiling smiley)
Jedyne co, to musiałam doposażyć je w miękkie posłanie smiling smiley - ale na szczęście wykonałam je sama, kupując odpowiednie [link widoczny po zalogowaniu]. Bo ceny tego doposażenia są astronomiczne!

kamyki_80
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5290, Posty: 1334375, Użytkownicy: 73142.
Ostatnio dołączył/a OlkaFasolka.

Statystyki tego forum
Wątki: 65, Posty: 10386.