Urlop

Wysłane przez zofialipska 

zofialipska (offline)

23-07-2019 16:39:00

Kwidzyn
Za niedługo wybieram się na urlop do Krakowa. Planuję tam tygodniowy wypoczynek połączony ze zwiedzaniem miasta i okolic. Mam juz zarezerwowane 2 wycieczki z profesjonalnym przewodnikiem [link widoczny po zalogowaniu]. Czy ktoś z Was spędzał wakacje w Krakowie? Może macie jakieś sugestie i dobre rady?

Dagma3 (offline)

30-09-2019 18:56:38

Dominowo
Kraków jest pięknym miastem więc urlop pewnie został zaliczony do udanych. Aktualnie zaś warto planować i rezerwować wyjazdy zimowe. Ja już nie mogę się doczekać aktywnego wypoczynku na stoku wśród pięknych zimowych pejzaży. Miejsce już zarezerwowałam. Znalazłam doskonały ośrodek narciarski na Ukrainie w Bukowel. Wyjazd tam organizuje Wytwórnia Wypraw, która załatwia przejazdy, noclegi, ubezpieczenia itp. Ja pakuję sprzęt i jadę wypoczywać.

kamyki_80 (offline)

22-06-2020 10:56:42

Wrocław
mój urlop w tym roku będzie nietypowy - z pewnością spędzę go na tarasie bądź w ogrodzie. Dlatego też muszę go odpowiednio urządzić smiling smiley Mam w planach zakup wiszących [link widoczny po zalogowaniu] które są nie tylko piękne ale i mega wygodne!!


kamyki_80
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561839, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 240, Posty: 19278.