Zespół muzyczny na wesele

Wysłane przez Franczeska56 

Franczeska56 (offline)

20-12-2018 10:35:41

Bydgoszcz
Czy jest tu może jakaś mama mieszkająca we Wrocławiu, która niebawem wychodzi za mąż? Niedawno miał miejsce mój ślub i aktualnie dopiero zaczynają ze mnie schodzić wszystkie emocje. Bardzo mile wspominam jednak organizację zabawy weselnej, którą organizowaliśmy wraz z mężem samodzielnie. Z racji tego, że mój partner jest zawodowym muzykiem, bardzo zależało nam na tym by w tym ważnym dniu na naszym weselu zagrał profesjonalny zespół muzyczny, który zadba o urozmaicony repertuar obfitujący w nasze ulubione utwory muzyczne. W końcu zdecydowaliśmy się wynająć pewien sprawdzony [link widoczny po zalogowaniu], który polecił nam przyjaciel mojego męża. Jeśli więc Wy również poszukujecie aktualnie zespołu, który zapewni Wam szampańską zabawę do samego rana, sugeruję powierzyć owe zadanie sprawdzonym profesjonalistom. smiling smiley

rewelka (offline)

17-01-2019 19:04:42

Nowa Wieś
A ja szukam sukni ślubnej. Nie mogę znaleźć nic sensownego. Niby znalazłam sklep- [link widoczny po zalogowaniu] ale nie wiem jakie są opinie o ich sukienkach. Znacie może ten sklep?
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561839, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 240, Posty: 19278.