studia podyplomowe

Wysłane przez 11marinkaa 

11marinkaa (offline)

30-07-2018 11:48:24

Warszawa
Dziewczyny czy któraś z Was robiła studia podyplmowe? Od moich mgr trochę minęlo i powoli myślę o zrobieniu podyplomówki, przydało by mis ię zrobić przygotowanie pedagogiczne albo pedagogikę, kojarzycie coś w Bydgoszczy?

mariolazawada (offline)

02-08-2018 14:52:37

A bo ja wiem. dzieci z piłką

magdalenawojt (offline)

23-08-2018 10:57:57

Olsztyn
Czy ja wiem .. to bardziej kwestia indywidualna. Trzeba isc raczej z trendami wiec taka przerwa moze jej dobrze zrobic .. pod warunkiem, ze ma juz troche ulozone w swojej glowie. Czasami to moze byc zwyczajnie wymowka przedluzajaca jej "wolnosc". Jedno co wiem to nie mozna nikogo zmuszac do podjecia decyzji pod wplywem presjii. Przeciez nikt za nia nie bedzie ewentualnie chodzil .. a jak ma sie meczyc to niech lepiej obierze wybrany przez siebie kierunek. Teraz bardziej przyszlosciowe sa zwiazane z brazna internetowa .. chociazby studia e-commerce ktore ma w swojej ofercie Wyższa Szkoła Bankowa . Poczytaj sobie o zarobkach na jakie mozna liczyc majac troche doswiadczenia. Do tego praca jest w komfortowych warunkach .. bez stresu. Jak na moje oko to warto spojrzec w tym kierunku.

beemeart (offline)

29-03-2019 14:44:04

Białystok
Jeśli masz zamiar uczyć w szkole to jak najbardziej studia podyplomowe są okej.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561809, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 240, Posty: 19275.