Jak powiedziec szefowi

Wysłane przez Syluska1992 

Syluska1992 (offline)

01-01-2018 23:00:26

Olsztyn
Mam problem z tym ze nie umiem sobie poradzic jak powiedzieć szefowi o ciazy. Pracuje od 3 lat w sklepie, jestem w nim sama nie mam żadnych innych wspolpracownikow, zmiennikow itd. Szefa mam 350km od mojego miasta a jestem w pierwszej ciazy zle sie czuje mdli mnie itd chcialabym pamiętać ten okres jako wyjątkowy i skorzystać z l4 itd ale nie potrafię mu powiedzieć o tym bo nie chce zostawiać go tak, wiem ze bedzie mial problem znaleźć kogoś na moje miejsce i może byc dla mnie bardzo nie mily, bo ciężko mi bylo ostatnio wyjść 15min wcześniej w pracy, juz mialam nie mile komentarze w tym kierun

Nuki20 (offline)

13-01-2018 22:19:43

Kraków
Słońce nie możesz się przejmować szefem tylko dlatego że on nie potrafi zapewnić zaplecza jesli chodzi o personel.
To jest Twoja pierwsza ciąża i po co Ci dodatkowe nerwy. Dbaj o dzidziusia bo teraz oboje jesteście najważniejsi.
To jest prawnie unormowane ze jeśli jesteś powyżej 3miesiaca ciąży to nie może Cie zwolnić.
Powiedz mu normalnie jak jest, nie warto kręcić.
Rozmowa i to szczera powinna pomóc.
Razem zastanówcie się jak to zrobić żeby było dobrze. A jeśli będzie robić Ci problemy to istnieje cos takiego jak inspekcja pracy.
Jako pracownik masz swoje obowiązki ale również prawa które on musi przestrzegać.

Łaski Ci z niczym nie zrobi a uwierz ze ciąży na dłuższą metę nie da się ukryć...
Poza tym może jeśli ktoś się znajdzie to po prostu zrób gruntowne szkolenie z obsługi sklepu tej nowej osobie. Chcieć to mócsmiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-13 22:22 przez Nuki20.

ferszka (offline)

03-04-2018 13:39:57

Kraków
Najważniejsze jest Twoje zdrowie. Im szybciej mu powiesz tym lepiej, bo będzie mógł znaleźć zastępstwo za Ciebie.

cocco (offline)

26-07-2018 18:10:46

Kraków
i jak się sprawa rozwiązała? za bardzo patrzysz na innych, a za mało na siebie, dziewczyny mają rację...

mariolazawada (offline)

02-08-2018 14:51:48

Tez mnie to badzo ciekawi...

ittleave (offline)

05-04-2019 10:48:46

Kraków
w takich sytuacjach warto zadbac o siebie, może jakaś terapia z [link widoczny po zalogowaniu] pozwoliłaby bardziej uwierzyć w siebie i nauczyć się stawiać na swoim, bez przejmowania sie o tym co pomyślą inni

Bernadetka (offline)

17-03-2021 09:36:12

Katowice
Kurde, to jest w ogóle takie niesprawiedliwe, że w musimy się martwić takimi rzeczami...
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561829, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 240, Posty: 19277.