Gdzie kupujecie zabawki na Święta?dziecko z samochodem

Wysłane przez jana_siryk 

jana_siryk (offline)

05-12-2017 19:20:55

opole
Proszę o rade =) Gdzie kupujecie zabawki na Święta dla swoich dzieci? Mam jeden sprawdzony sklep shop.super-planet. Jestem zadowolona z ich usług. Szybko, sprawnie, bez problemu. Naprawdę polecam,ale poszukuję zabawki które już wysprzedane w tym sklepie =( Dziękuje za każda radę

mamas (offline)

05-08-2018 15:19:29

Józefów
Różnie, Ale najczęściej ostatnio wcześniej zawitam w necie z braku czasu

haniakw (offline)

03-02-2020 09:39:30

Gliwice
Tylko w internecie, tak jest najszybciej i najłatwiej. Co prawda obecnie w rodzinie same niemowlaki, więc zabawek kupuję znacznie mniej, ale gdyby ktoś szukał prezentu dla malucha mogę polecić [link widoczny po zalogowaniu] ręcznie szyty smiling smiley

kamyki_80 (offline)

04-05-2020 12:54:44

Wrocław
Ja już zabawek nie kupuję... mam ich całą masę, że nawet nie ma miejsca na to, by je przechowywać! Zmuszona byłam nawet do kupna [link widoczny po zalogowaniu], by umożliwić przechowywanie drobnych samochodzików i klocków w należytym porządku...


kamyki_80

Kama91 (offline)

16-07-2020 15:08:51

Kraków
Zabawki nie tylko na prezent na Święta kupuję na [link widoczny po zalogowaniu] bo mają fajny asortyment, szybką dostawę, no i przede wszystkim bardzo często są jakieś promocje. W sumie to cały czas można kupić jakieś zabawki w niższej cenie. Zdarza się, że są przecenione nawet o połowę ceny. grinning smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561839, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 240, Posty: 19278.