Mieszkanie czy dom?

Wysłane przez Toledeniaj 

Toledeniaj (offline)

18-09-2017 12:20:09

Zamość
Witam. Stoję przed bardzo trudną decyzją życiową. Nie wiem, czy zdecydować się na kupno domu pod miastem, czy mieszkania bliżej centrum. Mój mąż upiera się na dom z ogrodem. Upatrzył sobie już nawet jeden, tylko dojazd bez samochodu do centrum Wrocławia jest prawie niemożliwy. Sama nie wiem. Teraz nie pracuję, ale co będzie po powrocie do pracy? Z drugiej strony dzieci mogłyby się bawić w ogrodzie. Jest też bardziej zielono i spokojnie. A co Wy wolicie? I jakie są według Was plusy i minusy obu rozwiązań?

mamas (offline)

10-10-2017 17:07:22

Józefów
Dojazdy to jest największy problem jednak, a nie możecie iść na kompromis i kupić mieszkania w zielonej okolicy, nad Odrą? Na osiedlu Nowe Miasto Różanka są takie mieszkania, do centrum Wrocławia jest bardzo dobry dojazd

Toledeniaj (offline)

19-10-2017 11:06:39

Zamość
na Różance? hmm rozejrze sie tam, moze faktycznie jest tam cos ciekawego

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-19 11:08 przez Toledeniaj.

Foniejrajszaj (offline)

19-10-2017 11:11:07

Krzywiczki
Też się nad tym zastanawiam od jakiegoś czasu. I w tej chwili jestem bardziej skłonna zainwestować w mieszkanie, oczywiście prosto od dewelopera, tak żebym mogła urządzić je po swojemu. Jestem typem mieszczucha i trudno by mi było z dala od miejskich atrakcji. Moje dzieciaki też są małe, więc bardziej zależy mi na szybkim dostępie do żłobka, przychodni czy sklepu niż na ogrodzie. Polecam Ci artykuł o mieszkaniach od dewelopera - [link widoczny po zalogowaniu] . Może ułatwi Ci podjęcie decyzji. smiling smiley

arnold33 (offline)

21-10-2017 13:21:53

Wrocław
Najlepiej dom wiecej swobody :
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4509, Posty: 1122420, Użytkownicy: 69756.
Ostatnio dołączył/a Kasia2201.

Statystyki tego forum
Wątki: 32, Posty: 187.