:e_wink:Rocznej Marcelince-Mama i Tataurodzinowe baloniki

Wysłane przez Elcia1102 

Elcia1102 (offline)

21-05-2009 15:58:42

Sanok
:joliecouette:Świat był normalny… Życie toczyło się zwyczajnie z dnia na dzień tak samo. Rano budziły mnie promienie słońca,wieczorem do snu tulił blask księżyca. Wokół miałam osoby które kochałam i które kochały mnie. To wszystko wydawało się być szczęściem... Aż do dnia w którym pojawiłaś się Ty… :bebe:Zmieniłaś nasze życie,wniosłaś w nie miłość i ogromne szczęście jakiego do tej pory nie zaznaliśmy…:joliecouette:

Kochana córeczko… Każdego dnia troszczymy się o Ciebie,wychowujemy jak najlepiej potrafimy. Każdego dnia dążymy do ideału,by w przyszłości usłyszeć,od Ciebie - „Mamo,Tato kocham Was,podziwiam i dziękuję za każdy dzień mojego życia,który dzięki Wam był wyjątkowy…” Dla Ciebie córeczko każdy dzień,każda chwila,wszystko co mamy…smiling smiley

W dniu Święta Dziecka pragniemy złożyć Ci życzena płynące z głębi naszych serc,w których zajmujesz szczególne miejsce...
Niech każdy dzień Twojego życia wypełnia szczęście i radość.
Uśmiech niech gości na Twojej twarzy zawsze ,dając tym samym radość innym. Aby Twoje życie toczyło się jak w bajce: kolorowo,wyjątkowo,bajecznie… Aby marzenia,które posiadasz przestały być marzeniami,a stały się rzeczywistością. Byś wokół siebie zawsze miała osoby życzliwe,kochające i szczere. By co noc do snu tulił Cię dźwięk brzęczących kołysanek,a rano delikatnym,łaskoczącym dotykiem witały promienie słońca. Abyś zawsze była uśmiechnięta i radosna, pełna życzliwości dla wszystkich - nigdy się nie zmieniała. Niech co wieczór gwiazdy sypią na Twą twarz pyłek złoty niosący ze sobą sny słodkie i niezwykle piękne. By zarówno Twoje dzieciństwo jak i dorosłe życie było pełne kolorów,śmiechu i szaleństwa,dzięki któremu nigdy Cię nie znudzi. Odkrywania co dzień nowego, coraz to piękniejszego świata i życia,które kryje w sobie wiele zagadek i niespodzianek. Abyś zawsze miała świadomośc,że są osoby,które kochają Cię bezgranicznie. Byś nigdy nie poznała co to ból i cierpienie. By każdy kto poda Ci dłoń i spojrzy w Twoje oczy ujrzał dobrego człowieka. Aby dobre dni mijały w żółwim tempie,a te złe szybko uciekały w niepamięć. Aby Twoje serce zawsze lgnęło do ludzi dobrych i byś na swej drodze do dorosłości spotkała kogoś kto pokocha Cię równie mocno jak my,rodzice. Kogoś kto da Ci ciepło,bezpieczeństwo i szczęście. Aby zdrówko zawsze Ci dopisywało,gdyż jest to tak bardzo ważne w realizowaniu wszystkich planów i marzeń. Byś zwiedziła świat,a z każdej wędrówki w jaką się wybierzesz przywiozła coś co przywoła najpiękniejsze wspomnienia. Abyś była zawsze dobrą,szczerą,kochającą osobą i byś darzyła innych tym co najlepsze,a wszystko co dobre zwróci się ku Tobie. I żebyś w przyszłości,będąc już starszą Babcią, siedząc w bujanym fotelu i patrząc na swoje wnuki, mogła spojrzeć w przeszłość i stwierdzić, że niczego nie żałujesz... Kochamy Cię i dziękujemy za to,że jesteś z nami…

Mama i Tata...buziak od dziecka

luiza_m2 (offline)

21-05-2009 23:37:37

Boguchwała
bo własnie od mamy i taty najpiękniejsze życzenia płyną brawa dla Was


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

asiek23 (offline)

22-05-2009 13:20:06

slicznie winking smiley


Kolejna wizyta 21.12.2012

[link widoczny po zalogowaniu]





ciążaPierwszy kopniaczek 16.11.2012ciąża
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561849, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 119, Posty: 563.