rss wpisy: 4 komentarze: 0

Blog użytkownika paulina_wyrwas

 • Utworzono: 2013-11-27

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  testowanie czas zakończyć

   było mi bardzo miło że mogłam wraz z synkiem testować produkty Atoperal. Dzięki temu mogłam poprawić wygląd skóry mojego dziecka bez stosowania szkodliwych maści sterydowych. Z pewnością bedę polecać markę Atoperal wszystkim mamom, a takze sama bedę kożystać w przyszlości z ich produktów. 

 • Utworzono: 2013-11-15

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  testowania ciąg dalszy

   niestety emulsja do kąpieli już się skończyła, ale dalej używamy emulsji do ciała. Staram się nią smarować skórę mojemu dziecku codziennie wieczorem, chociaż czasem zapominam. Znosu zauważyłam poprawę, skóra już nie jest szorstka i dotykając nie wyczuwa się juz żadnych chropowatości. oby tak zostało i po odstawieniu kosmetyków problem nie wrócił, 

 • Utworzono: 2013-11-09

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  2 tygodnie z Atoperal

   Po 2 tygodniach emulsja do kąpieli już mi się kończy. Skóra mojedo synka po kąpieli w tej emulsji jest napewno bardziej miękka i nawilżona niż przy zastosowaniu zwykłych plynów do kąpieli czy mydła. Emulsją do ciała smaruję przede wszystkim suche place na nogach mojego dziecka, ale czasem udaje mi sie posmarować cale ciało. Zauważyłam ze, tam dzie wcześniej miał właśnie czerwone, suche place, znikneły one i tylko mozna je wyczuc przejezdzajac po tych miejscach ręką. Porównując z tymi miejscami gdzie nie samrowałam emulcją (skóra na czole) to widać ewidentną poprawę.

 • Utworzono: 2013-10-25

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Testowanie czas zacząć

   Dopiero zaczęliśmy testy: emulsja do kąpieli i do ciała.

  Mam nadzieję ze Atoperal Baby pomoze mojemu dziecku pozbyć się suchych i szorstkich placów na skórze, które właśnie niedawno znów się pojawiły. 

   Z testowaniem emulsji do kąpieli nie ma problemu, wlewam do wanienki i jest ok. Emulsja miło nawilża, wystarczy włożyć rękę i czuć miękkość.

  Gorzej z testowaniem emulsji do ciała. Niestety mój syn nie jest zbyt skory do smarowanie się emulsją, ale podstępem smaruję mu chociaż te suche miejsca.

   

<img src="https://static.ebobas.pl/img/main/control_prev.gif" class="img_paginator" alt="" />
<img src="https://static.ebobas.pl/img/main/control_next.gif" class="img_paginator" alt="" />

mama Aleksa
Styczeń 2021
PN WT ŚR CZ PT SO ND
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj