powrót do bloga

rss wpisy: 12 komentarze: 1

Utworzono: 2015-02-27

Słoiczek

 Chciałam się Wam pochwalic moim słoiczkiem przyjemności, ale... Filip zrzucił aparat z ławy. Także jesteśmy bez cykadełka. Za to mogę Wam napisać co się działo. Jak wiecie zrobiłam sobie słoiczek, doktórego wrzucałam karteczki. Kartki zawierały kilka słów o czymś przyjemnym co spotkało mnie w ciągu dnia. Gdy wysypałam je wszystkie to byłam w se aż tyle się tego nazbierało. 

"wyjazd do kina"

To było  Walentynki :) Mimo, że bardzo nie lubię dnia zakochanych to czułam się wyjątkowo. Nie pamiętam kiedy tak wypoczełam i spędziłam miło czas. Byliśmy tam tylko z mężem (nie dostrzegałam innych ludzi). Zupełnie jakbyśmy znowu byli parą nasolatków :)

"bałwan na parapecie"

Hahaha... Zupełnie o tym zapomniałam. W wielkopolsce zima nie chciała zagościć na długo, a gdy juz przybyła to ja i Filip złapaliśmy grypę. Smutno mi było, że mój synek nie zobaczy w tym roku śniego. Jednak mąz stanął na wysokości zadania i... ulepił maluteńkiego bałwanka, zrobił mu nos z marchewki i posadził na parapecie. Filip co chwilę stukał w okienko do śnieżnego koleżki, wyglądał komicznie ;)

"jeansowe love"

Pisałam wam już o tym, że wbiłam się w spodnie sprzed ciąży. Nawet po tylu dniach wywołuje to u mnie wielką radość ;)

"wygrana w lotka"

Tym muszę z Wami się podzielić. Wygrałam piąteczkę ;) Sylwester zostawił na ławie kartkę z sześcioma numerami i kupon lotka. Pięć cyfr z karteczki zgadzało się z tymi na kuponie. Byłam oszołomiona. Skakałam pod sufit i śpiewałam Filipkowi piosenki. Układałam sobie w głowie plany co zrobię z wygraną. Czułam się milonerką. Do momentu, aż mąż wrócił się po kupon i powiedział, że musi sprawdzić numery. Wtedy uświadomił mnie, że karteczka to numery, które miał skreslić. Jeden się nie zgadzał, bo w ostatniej chwili zmienił zdanie. Trochę się zmartwiłam, ale okazało się, że trafił trójkę. lepsze to niż nic. Sytuacja i tak przyniosła mi wiele przyjemności, bo miło jest przez kilka chwil poczuć się jak milioner ;)

 

Karteczek jest jeszcze 16, ale nie będę was zanudzać ;) Dobranoc :*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Wrzesień 2020
PN WT ŚR CZ PT SO ND
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj