powrót do bloga

rss wpisy: 198 komentarze: 117

W obliczu miłości

Czyli o 28-latce, która w jednej osobie jest podwójną mamą, żoną, gospodynią domową, córką, przyjaciółką, a co najważniejsze po prostu kobietą.

Utworzono: 2013-03-15

Radość z wygranej

Jakaz była radość, gdy listonosz przyniósł paczkę od Ciebie Ebobasku. Dzieci rzuciły wszystko, by pomóc mi otworzyć obiecywany prezent. Nie wiem czy nie doczytałam czy gdzieś mi to umknęło, bo nic nie wiedziałam o przepięknym bączku. Gdybym miała choć troszkę informacji cały proces dobierania się do kartonika zostawiłabym po spanku, a tak niestety czas popołudnowej drzemki przesunął się w czasie.

Nie jestem tak zacofana. Dzieci miały bączka, ale nie sprawiał im radości, więc leży gdzieś w kartonie na strychu z innymi zabawkami. Gdybym wiedziała, że sprawi im on taką frajdę wybrałabym się "na Syberię" w poszukiwaniu fajnej zabawki.

Początkowo oboje z otwartymi buziakami przyglądali się nowej zdobyczy. Oglądali, komentowali, zgadywali. A moze to potwór - w końcu wykrzyknął Nikoś. Troszkę się tego potwora przestraszyli i wreszcie zabawka trafiła w moje ręce. Wytłumaczyłam im na czym polega zabawa bączkiem, a oni - jak nigdy - wysłuchali mnie spokojnie i nie wyrywali się do zabawy. Dopiero jak bączek zaczął się kręcić w ich oczach pojawił się błysk. Na zmianę zaczęli nim kręcić i go zatrzymywać. W końcu wydobył się dźwięk mojego dzieciństwa. Przed oczami stanęły piękne chwile, w oczach zakręciły się łzy. Sytuację opanowała Lela, która nawet do brzęczenia bączka potrafiła zatańczyć uroczy taniec.

Bączek ma honorowe miejsce przy łózeczku Nikosia, a w czasie popołudniowej drzemki musileżeć na jego łózeczku, bo jak twierdzi mój mały Mądrala tu będzie mu wygodniej.

 

Ebobasku, wygraną sprawiłeś nam ogromną frajdę. Teraz każdy dzień zaczyna się od nakręcenia bączka i niech tak zostanie... 

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Szczęśliwa i spełniona mama i żona, kobieta o wielu zainteresowaniach, uwielbiająca ludzi..
Styczeń 2021
PN WT ŚR CZ PT SO ND
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj