powrót do bloga

rss wpisy: 198 komentarze: 117

W obliczu miłości

Czyli o 28-latce, która w jednej osobie jest podwójną mamą, żoną, gospodynią domową, córką, przyjaciółką, a co najważniejsze po prostu kobietą.

Utworzono: 2013-04-29

Kolejny dzień z naszego energicznie płynącego życia

 Ech z moich obietnic nici. Nie mogę się zebrać, by przejrzeć pocztę, a co dopiero nastrobać kilka słów. Z jednej strony niesamowicie się cieszę na przyjście wiosny, a z drugiej te wielogodzinne zabawy na dworze sprawiają, że marzę o klonie, który zajmie się dziećmi, a ja w tym czasie ogarnę mieszkanie i nadrobię zaległości towarzyskie.

Marzę o czymś nierealnym, a przyznajcie, że by się przydało. Taki mały pstryczek zamocowany np na brzuszku i fik mik kolejna mamusia :))

Otóż tak jak napisałam wyżej i w poprzednich postach większość dnia spędzamy na dworze. Bawimy się, a nawet śpimy i jemy, bo Dzieci za żadne skarby nie chcą przekroczyć progu domu.

Wszelkie zabawy, w które dotychczas bawiliśmy się w domu musiały wyjść razem z Dziećmi na powietrze i mama jak wielbłąd chodzi a to w tę, a to w tamtą stronę, bo nóż widelec za chwilę się przydadzą. Wiadomo, ile można bawić się w piasku, nawet najpiękniejsze babki i zamki kiedyś się znudzą, a mama znalazła na to lekarstwo.

Wystarczył nam karton i kreda, która jeszcze z czasów mojego dzieciństwa zagnieździła się na strychu i Dzieci nie ma przez kolejne kilka godzin. Malują wiosnę, motylki, odrysowują swoje rączki, a nawet całe ciałka, a jak się i to znudzi to robią piękne grafitti na nogach mamusi :)

Czego się dla tych Szkrabów nie robi. 

 

Zabawy na powietrzu

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Szczęśliwa i spełniona mama i żona, kobieta o wielu zainteresowaniach, uwielbiająca ludzi..
Wrzesień 2020
PN WT ŚR CZ PT SO ND
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj