powrót do bloga

rss wpisy: 133 komentarze: 432

W drodze do domu

Blog o mnie i o moich dzieciach, które są światłem mojego życia

Utworzono: 2012-12-31

Podsumowanie

 To był całkiem udany rok. Obeszło się bez poważnych chorób i kłopotów. Moje ostatnie wyniki badań są dobre. Udało nam się z mężem zrealizować kilka zamierzeń. Nawet spędziliśmy udane wakacje i bawiliśmy się na dwóch weselachJ. Ciągle darzymy się uczuciem i ciągle potrafimy się zaskakiwać. Dzieci rosną. Gabi dorośleje i robi się z niej coraz ładniejsza i mądrzejsza dziewczyna. Już nawet wpadła na pomysł pożyczania ode mnie sweterków! Antoś to cudowne dziecko, które w tym roku w pełni ukazało talent plastyczny. Pani z warsztatów malarskich jest pod wrażeniem jego prac. I chociaż tonami kupuję bloki rysunkowe, to jednak cenię nad wszystko chwile, kiedy syn tworzy swoje dzieła. Prace te zaskakują, są pełne ciepła i szalonych pomysłów. To dziecko, które ma w sobie wiele miłości i które zawsze odpowiada: „ Kocham i mamę i tatę i Gabę”.  Antoś lubi bawić się w teatr, „odprawiać Mszę” i rymować. W dziedzinie pracy to nie był prosty rok, ale jakoś udało się pokonać wszystkie trudności. Ten rok pozwolił mi także doświadczyć nowego przeżycia jakim był udział w operze Pawła Adamka. Wspaniała przygoda, łącząca śpiew z grą aktorską na scenie. Pół roku pracy, kilka występów w Dębicy, Łańcucie i Krośnie, pozytywne recenzje odbiorców, ale przede wszystkim własna satysfakcja i wrażenia, które pozostaną w nas na zawsze. W tym roku także zostałam członkinią Grupy Literackiej Słowo i poznałam tam wspaniałych ludzi, którzy tak jak ja kochają poezję. Spotkania z nimi dają mi inspirację do dalszego rozwoju i utwierdzają w tym, że tworząc poezję dajemy innym cząstkę siebie, którą tak naprawdę chcemy ocalić.

Dzisiaj ostatni dzień tego roku, jutro Nowy Rok, a z nim nowe doświadczenia, nowe zmagania i nowe wyzwania.

 Niech Nowy Rok przyniesie Wam zdrowie, miłość i realizację wszelkich zamierzeń. Nieście radość wszystkim, z którymi się spotkacie, pomoc tym, którzy jej potrzebują i dobre słowo tym, którzy na nie czekają. Kiedy zaś sami będziecie potrzebować uśmiechu, pomocy i ciepłego słowa niech zjawią się ci, którzy Wam to ofiarują. Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich:)

Komentarze

  • renia123mala | 01-01-2013 13:17:54 | zgłoś naruszenie

    Wzajemnie:) A dzieci potrafią nas zaskakiwać, uczymy sie wrazliwości, cierpliwości, wszystkiego, co sprawia że to doświadczenie ma wielką wartość w byciu mamą:)pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Mam 40 lat. Dwoje dzieci, dziewczynkę i chłopca. Jestem polonistką. Na co dzień pracuję z dziećmi, do których mam wiele cierpliwości i serca.
Październik 2020
PN WT ŚR CZ PT SO ND
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj