rss wpisy: 2 komentarze: 0
 • Utworzono: 2013-10-24

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Atoperal-tydzień po testach.

   Cały czas dzielnie sprawdzamy działanie kosmetyków Atoperal.

  Z Julią mama walczy szamponem-bo to typ dziecka, które nie znosi mycia głowy i włosów. Za to kąpiel odbywa się bezproblemowo, mała bardzo polubiła formułę pianki, która daje jej dużo zabawy. Na Dominiku próbujemy również szampon  piankę do mycia, ponieważ są one  przeznaczona dla niemowląt od 1-go miesiąca życia.

  Na tę chwile, czyli po ponad tygodniu stosowania kosmetyków codziennie, moge powiedzieć , że jak na razie nic złego się nie dzieje, zadnych uczuleń, podrażnień, czy innych niespodzianek nie ma. Stan skóry mich maluchów jest dobry, nie ma jeszcze spektakularnych efektów, jednak różnice można pomału zauważyć, skóra jest troszke mniej szorstka, nie jest tak napięta, jest troszkę przyjemniejsza w dotyku. Co prawda u Dominika nadal się łuszczy, ale to dopiero tydzień używania. 

  Muszę wspomnieć o smych opakowaniach, które są przyjemne dla oka, zarówno dla mamy, jak i dla staarszych dzieci. Narysowany sympatyczny kangurek sprawił, że Julka trochę chętniej pozwoliła sobie umyć głowę, pomógł pomysł, że to Julka jest kangurkiem i myje łepetynkę. Niestety zaczęła udawać kangurka w wannie, skacząc i ochlapując całą łazienkę, no i matkę, trzeba trzymać ją, żeby się nie przewróciła, no ale czego się nie robi, żeby dziecku bez płaczu umyć główkę.

  Jednym słowem próbujemy dalej, zobaczymy co się będzie działo.

   

   

   

   

   

   

   

   
 • Utworzono: 2013-10-10

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  My kontra Atoperal

   Witam. Jestem mamą dwuletniej  Julki i dwumiesięczngo Dominika. Udało nam się zakwalfikować do testowania kosmetyków Atoperal. Mamy nadzieję, że nasze testy pomogą innym mamom w znalezieniu kosmetyków idealnych dla maluszków z problemami skórnymi.

  Julka, ma kłopot z podrażnioną cerą, latem pod wpływem słońca policzki są bardzo zaczerwienione, a jesienią czyli obecnie skóra jest bardzo przesuszona-diagnoza pediatry "czekamy do 3 lat i robimy testy"

  Dominik -od urodzenia walczymy z przesuszoną skórą-diagnoza pediatry-nawilżać, nie stosować oliwki, kąpać w emolientach lub krochmalu(krochmal tylko raz wypróbowałam i już nie chcę). Jeszcze nie dopuszczam myśli, że to może być AZS. 

  Bardzo jestem ciekawa jak sprawdzi się u nas pielęgnacja kosmetykami Atoperal, na blogu będę opisywała moje przemyślenia na ich temat, ich zalety i wady. Mam nadzieję, że sprawdzą się u nas i zostaną na stałe.

   

   

   

   

   

<img src="https://static.ebobas.pl/img/main/control_prev.gif" class="img_paginator" alt="" />
<img src="https://static.ebobas.pl/img/main/control_next.gif" class="img_paginator" alt="" />

Szczęśliwa żona i mama.
Styczeń 2021
PN WT ŚR CZ PT SO ND
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj