Na blogu można będzie przeczytać o przygotowaniach naszej rodziny (tzn. mnie, małżonka, 9-letniej córeczki i kota) do przyjścia na świat naszego wyczekiwanego bobasa. Mowa tu będzie o szykowaniu wyprawki dla dzieciątka i wszystkich potrzebnych mu rzeczy (łóżeczka, wózka, wanny...) oraz o radościach, rozterkach i dolegliwościach przyszłej mamy. Już tylko 3 miesiące do rozwiązania.

Utworzono: 2014-02-12

Zostałam ambasadorką Oillan. :))

Jak pisałam wcześniej, aby skompletować wyprawkę dla naszego dzieciątka - biorę udział w konkursach i zgłaszam się do testowania produktów dla niemowląt, jeśli takie okazje pojawiają się w internecie. Nie zawsze się to udaje. Raz odniosę jakiś drobny sukces, innym razem porażkę, ale każdy artykuł, który uda się zdobyć dla dzieciątka - to już coś. W ostatnim czasie wiele czytałam o tym, jakie kosmetyki należy stosować dla dziecka i zobaczyłam też, jakie świństwa znajdują się w kosmetykach przeznaczonych dla najmłodszych. Parabeny, PEG-i - najbardziej szkodliwe, poprzez różne konserwanty i dodatki. Dowiedziałam się, że dla dzidziusia najzdrowsze są emolienty. I tak, przeczytałam w internecie, iż można zostać ambasadorem firmy Oillan. Wystarczyło wypełnić ankietę. Zrobiłam to i 3 dni później otrzymałam fantastyczną wiadomość na skrzynkę mail, iż zostałam ambasadorką Oillan. Jestem przeszczęśliwa. :) Napisałam w ankiecie, że nasze dzieciątko przyjdzie na świat w kwietniu. Teraz (nie)cierpliwie czekam na przesyłkę, bym bez obaw mogła zadbać o wrażliwą skórkę naszego maleństwa, gdy już przyjdzie ono na świat. Wszystkim polecam wypełnienie ankiety. Może komuś z Was - też się poszczęści. :)) Oto link, pod którym można wypełnić ankietę rekrutacyjną. http://oillan.pl/zostan-ambasadorem.html

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Jestem pedagogiem z wykształcenia i zamiłowania, szczęśliwą mamą 9-letniej córeczki i jednocześnie przyszłą mamą. Narodziny dzieciątka w kwietniu. :) Lubię wyszywać haftem krzyżykowym i czytać książki. Interesują mnie podróże, chętnie testuję różne produkty, a obecnie nadszedł czas szykowania wyprawki dla bobasa i dostosowania naszego niewielkiego mieszkanka do jego przyjścia na świat. :)
Kwiecień 2023
PN WT ŚR CZ PT SO ND
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
  • Avatar

    Kasiunia (Katarzyna)

    Urodziny: 07.06.2004

    Imieniny: 25.11

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj