Na blogu można będzie przeczytać o przygotowaniach naszej rodziny (tzn. mnie, małżonka, 9-letniej córeczki i kota) do przyjścia na świat naszego wyczekiwanego bobasa. Mowa tu będzie o szykowaniu wyprawki dla dzieciątka i wszystkich potrzebnych mu rzeczy (łóżeczka, wózka, wanny...) oraz o radościach, rozterkach i dolegliwościach przyszłej mamy. Już tylko 3 miesiące do rozwiązania.

Utworzono: 2014-02-14

Jestem kobietą. ;D

Odwiedziła mnie jedna z tych moich dwóch kochanych Magd. :) A konkretniej ta - która wręczyła naszemu dzieciątku pierwsze body - tak bardzo dla mnie znaczące.

Hm... i znowu przyszła z prezentem. Tym razem dla mnie.

Jakiś czas temu naszło mnie, żeby znaleźć jakiś fajny perfum dla siebie, więc "ganiałam" (kiedy mogłam ganiać ;) teraz już jest ciężej) do Rossmana i szukałam zapachu, który mnie uwiedzie. Mimo ciąży nie mam większego problemu z zapachami. Choć są takie, które ewidentnie mnie drażnią - to jakoś jestem w stanie wytrzymać mniej drażniące, a niektórymi mogę nawet się cieszyć. Znalazłam zapach.... ten którego szukałam i jest teraz moim numerem 1 - Naomi Campbell Queen of Gold.

Magda cały czas towarzyszyła mi w poszukiwaniu zapachu. Wypytywała jak poszukiwania. Co wąchałam, co mnie drażni, a co budzi ciepłe uczucia. No i teraz już wiem po co.

Oprócz tej wspaniałej wody perfumowanej dostałam śliczny turkusowy szal. Kocham ten kolor. Do tego słowa "Wszystko teraz kręci się wokół dzieciątka. A ja daję Ci to po to, abyś pamiętała, że oprócz tego, iż niedługo zostaniesz mamą - cały czas jesteś kobietą". :))

Dziękuję, Magdziu, za przypomnienie, iż jestem kobietą i prześliczny prezent.

Mój perfum nr 1 i cudny szal. :))

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Jestem pedagogiem z wykształcenia i zamiłowania, szczęśliwą mamą 9-letniej córeczki i jednocześnie przyszłą mamą. Narodziny dzieciątka w kwietniu. :) Lubię wyszywać haftem krzyżykowym i czytać książki. Interesują mnie podróże, chętnie testuję różne produkty, a obecnie nadszedł czas szykowania wyprawki dla bobasa i dostosowania naszego niewielkiego mieszkanka do jego przyjścia na świat. :)
Kwiecień 2024
PN WT ŚR CZ PT SO ND
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
  • Avatar

    Kasiunia (Katarzyna)

    Urodziny: 07.06.2004

    Imieniny: 25.11

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj