Patronaty, relacje, rekomendacje - Biuro prasowe

Udostępniamy Państwu nie tylko informacje na temat portalu eBobas.pl i prowadzonych przez niego akcji, ale także aktualności o projektach i wydarzeniach, w których portal eBobas.pl uczestniczy.

Znajdziecie tu też Państwo stanowiska ekspertów związane z bieżącymi wynikami naukowych badań dotyczących ciąży oraz wczesnego okresu macierzyństwa czy też na temat nowych przepisów prawnych dotyczących rodziny.

Gorąco zachęcamy przedstawicieli mediów, szkół rodzenia, pacjentów i naszych użytkowników do korzystania ze wszystkich materiałów! Jedynym warunkiem, który trzeba przy tym spełnić jest rzetelność i powoływanie się na źródło, którym jest portal eBobas.pl.

 • 2017-12-27

  Przygody Dzielnego Niedźwiadka Szczepana

  Kilkulatek boi się szczepień? Pomóc mu może dzielny niedźwiadek Szczepan. A konkretnie bajka o pluszowym misiu, którą napisała dla dzieci i ich rodziców Izabela Filc-Redlińska.

  czytaj

 • 2017-09-21

  Kosmetyki Babydream dla mam

  Znane i lubiane, za jakość, skład i cenę. Kosmetyki Babydream dla mam cieszą się ogromną popularnością. Polecamy i my!

  czytaj

 • 2017-08-09

  Poduszka na rękę SangoTrade

  Każda młoda mama i każdy młody tata wiedzą, że niemowlę potrzebuje bliskości. Ale warto zadbać również o wygodę. Poduszka na rękę firmy SangoTrade to właśnie takie wygodne rozwiązanie, które ułatwia bliskość między maluszkiem a rodzicem.

  czytaj

 • 2017-07-31

  Wygodne i elastyczne smoczki Philips Avent

  Nowe ortodontyczne smoczki Philips Avent są bardzo miękkie i mają niezwykle elastyczną tarczę, która dopasowuje się do naturalnego kształtu twarzy maleństwa. Dzięki temu smoczek jest bardziej komfortowy dla dziecka, nie powoduje podrażnień na skórze malucha i dziecko łatwo go akceptuje.

  czytaj

 • 2017-07-07

  Nauka picia przez słomkę

  Nowe kubki Philips Avent z giętką słomką to idealny wybór dla rozwijających się, aktywnych maluchów. Opracowane z udziałem ekspertów kubki ze słomką umożliwiają naukę i doskonalenie picia przez słomkę oraz zdrowy rozwój jamy ustnej.

  czytaj

 • 2017-07-03

  Torba Baby Travel. Wygoda dla malucha i rodziców

  Podróż z małym dzieckiem to zawsze wyzwanie. Dlatego każde rozwiązanie, które ułatwia życie młodym rodzicom, jest na wagę złota.

  czytaj

 • 2017-05-27

  Karmiuszka. Wyjątkowa poduszka ułatwiająca karmienie

  Ma kulisty kształt, który pomaga w karmieniu w łóżku, na kanapie, na podłodze, w fotelu... wszędzie gdzie tylko masz na to ochotę – to Karmiuszka, poduszka do zadań specjalnych, wymyśloną przez młodą mamę.

  czytaj

 • 2017-05-19

  Zakupy, hazard, seks. Pomoc dla uzależnionych

  Mówimy „nałóg”, myślimy „alkohol”, „papierosy”, „narkotyki”. Tymczasem uzależnionym można być, nie sięgając po żadną z substancji psychoaktywnych. Uzależniają też niektóre zachowania – na przykład hazard, korzystanie z Internetu (sprzętów elektronicznych), seks czy zakupy. Jak sobie z tym radzić?

  czytaj

 • 2017-05-15

  Sezon na wyprawy tuż, tuż!

  Walizka na kółkach najlepiej sprawdzi się podczas wyjazdów wypoczynkowych – dzieci uwielbiają pakować się jak dorośli.

  czytaj

 • 2017-05-12

  Philips Avent na Dzień Matki!

  Z okazji zbliżającego się Dnia Matki marka Philips Avent 18 maja zaprasza panie w ciąży na wspólne obchody tego święta. Podczas spotkania przyszłe mamy będą miały okazję wykonać badanie USG, spotkać się z położnymi, konsultantką laktacyjną oraz dowiedzieć się więcej o produktach Philips Avent.

  czytaj

 • 2017-04-06

  11. edycja targów Mamaville

  8 kwietnia zapraszamy do Hali Arena Ursynów na wiosenną edycję Targów dla Mamy i Dziecka Mamaville.

  czytaj

 • 2017-03-27

  Nowoczesny sposób na czystszy, zdrowszy dom

  Chcesz zapewnić sobie i domownikom czystszy i zdrowszy dom? Starasz się tym bardziej, że masz w rodzinie alergików? Postaw na nowoczesne sposoby i nie trać czasu na ciągłe sprzątanie i irytowanie się brakiem efektów.

  czytaj

 • 2017-03-24

  Philips Avent 4w1

  Urządzenie Philips Avent 4w1 pomaga w prosty sposób przygotowywać domowe posiłki dostosowane do potrzeb maluchów na każdym etapie ich rozwoju. W jednym dzbanku ugotujesz jedzenie na parze, a następnie je zmiksujesz do wybranej konsystencji, a także podgrzejesz i rozmrozisz.

  czytaj

 • 2017-02-09

  Zostań projektantem LEGO Friends. KONKURS!

  Grupa LEGO zaprasza dzieci z całego świata do udziału w konkursie, w którym główną nagrodą jest wyjazd do centrali firmy w Billund w Danii i współpraca z grupą projektantów LEGO Friends...

  czytaj

 • 2017-01-18

  Zadbaj o jakość powietrza w Twoim domu

  Niepokoją Cię informacje na temat jakości powietrza w Polsce? Zadbaj o czystsze powietrze w Twoim domu dzięki oczyszczaczowi powietrza marki Philips, który skutecznie filtruje niebezpieczne zanieczyszczenia, w tym: groźne dla zdrowia cząsteczki PM2,5 (1) oraz alergeny, bakterie i wirusy.

  czytaj

 • 2017-01-13

  Opowiedz mi babciu. Opowiedz mi dziadku

  „Opowiedz mi babciu”, „Opowiedz mi dziadku” to wyjątkowe pamiętniki, służące do zapisywania wspomnień babć i dziadków, przekazywania tradycji rodzinnych i łączenia pokoleń.

  czytaj

 • 2016-12-20

  Wyprawka dla karmiącej mamy

  Warto zawczasu skompletować do wyprawki laktator i inne akcesoria potrzebne do karmienia. Już dziś przygotuj się na przyjęcie maluszka i kup laktator bez ryzyka.

  czytaj

 • 2016-12-16

  BARTEK dla Ukrainy

  Buty o wartości 10 tys. USD to dar firmy BARTEK dla dzieci na Ukrainie. Uroczyste przekazanie darów nastąpiło 12 grudnia 2016 roku podczas uroczystej Gali Charytatywnej w Kijowie.

  czytaj

 • 2016-12-09

  Rozszerzanie diety maluszka

  Do rozszerzania diety Twojego niemowlaka warto się przygotować i uzbroić w cierpliwość. Wykorzystaj sprawdzone porady i sprawdź, jakie akcesoria okażą się Ci pomocne.

  czytaj

 • 2016-11-25

  Zapewnij spokojny i zdrowy sen Twojemu dziecku

  Przygotowując dziecko do dłuższego, nocnego snu, postaraj się zaspokoić jego potrzeby i zapewnij odpowiednie warunki w pomieszczeniu.

  czytaj

<img src="https://static.ebobas.pl/img/main/control_prev.png" class="img_paginator" alt="" />
12345