powrót

rozmiar czcionki

|

2017-05-27

Karmiuszka. Wyjątkowa poduszka ułatwiająca karmienie

Ma kulisty kształt, który pomaga w karmieniu w łóżku, na kanapie, na podłodze, w fotelu... wszędzie gdzie tylko masz na to ochotę – to Karmiuszka, poduszka do zadań specjalnych, wymyśloną przez młodą mamę.

Karmiuszka rzeczywiście przypomina kulę. I to ciężką, bo waży około 2 kg. Uszyta z pięknej bawełny, wypełniona łuską prosa jest w 100 procentach naturalnym, pięknym przedmiotem, który w dodatku ma wiele zastosowań.

Podstawowe to oczywiście pomoc w karmieniu. Z Karmiuszką łatwo znaleźć wygodną pozycję do naturalnego karmienia, nawet jeśli dziecko potrzebuje ssać pierś dłużej niż kwadrans. Jest stabilna, więc nie trzeba jej co chwilę poprawiać, zakłócając dziecku posiłek.

Ale Karmiuszka potrafi więcej. Można z nią ćwiczyć (zastąpi ciężarki), sprawdzi się jako podłokietnik, gdy chcemy na kanapie poczytać książkę lub jako pufka dla dziecka, gdy przyjdzie na to pora. Wyjątkowy design Karmiuszki sprawia, że będzie dobrze wyglądać w każdym wnętrzu.

A jeśli już jesteśmy przy wnętrzu – wypełnienie Karmiuszki jest zabezpieczone przed zamoknięciem – bawełniana poszewka jest od spodu laminowana. Poszewkę zaś można łatwo ściągnąć i wyprać!

- Karmiuszka to poduszka, która powstała z prawdziwej potrzeby – mówi jej pomysłodawczyni, Ola Piotrowska. A ponieważ pierwszą Karmiuszkę uszyła jej babcia, można powiedzieć, że ta poduszka powstała z prawdziwej potrzeby i z serca.
 

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na Karmiuszka.pl

Zdjęcia do pobrania

Karmiuszka 2...
1.51 MB

powrót