powrót

rozmiar czcionki

|

2017-07-31

Wygodne i elastyczne smoczki Philips Avent

Nowe ortodontyczne smoczki Philips Avent są bardzo miękkie i mają niezwykle elastyczną tarczę, która dopasowuje się do naturalnego kształtu twarzy maleństwa. Dzięki temu smoczek jest bardziej komfortowy dla dziecka, nie powoduje podrażnień na skórze malucha i dziecko łatwo go akceptuje.

Smoczek pozwala maluszkowi na ukojenie i odprężenie przed snem. To jeden z symboli dzieciństwa, ale rodzice powinni wybierać go ostrożnie, gdyż ma ważny wpływ nie tylko na rozwój dziecka, ale też może powodować niepotrzebne podrażnienia. Dlatego Philips Avent wciąż ulepsza swoje smoczki i teraz wprowadza nowe, bardzo miękkie i elastyczne smoczki dla jeszcze większego komfortu maluszka, zarówno w przypadku jego buźki, jak i delikatnej skóry twarzy.

Opatentowana technologia tarczy FlexiFit sprawia, że miękki smoczek jest bardzo przyjemny w dotyku dla delikatnej skóry dziecka. Miękka i elastyczna tarcza smoczka idealnie wpasowuje się w kształt twarzy dziecka, a jej wewnętrzna powłoka jest niezwykle delikatna, co minimalizuje ryzyko otarć i podrażnień na twarzy maluszka. Dzięki temu policzki maleństwa pozostają miękkie i gładkie.

Zaokrąglone krawędzie tarczy oraz dziurki zmniejszają nacisk na skórę dziecka podczas ssania. 6 dziurek pozwala też delikatnej skórze dziecka swobodnie oddychać. Niezwykle miękka silikonowa końcówka smoczka (bez bisfenolu A) umożliwia wygodne ssanie. Nic dziwnego, że maluchy lubią nowy smoczek Philips Avent.

Nowe smoczki Philips Avent są wyposażone w wygodne etui do sterylizacji i przenoszenia. Wystarczy wlać do etui około 0,25 ml wody, włożyć do niego dokładnie opłukany smoczek i włączyć mikrofalówkę na 3 minuty. Później należy odczekać jeszcze 5 minut aż smoczek wystygnie, wylać wodę z etui i gotowe! Dzięki temu można sterylizować smoczek w niezwykle łatwy sposób.

Dzięki miękkim smoczkom maluszek może zaspokoić swoją naturalną potrzebę ssania z większym komfortem. Smoczki są symetryczne i ortodontyczne, co oznacza, że wspierają naturalny rozwój jamy ustnej. Smoczki dostosowane są do rozwoju dziecka. Dostępne są dwa rodzaje smoczków 0-6 miesięcy i 6-18 miesięcy w różnych wzorach i kolorach.

 

Zdjęcia do pobrania

SCF222 (smal...
1.31 MB

powrót