powrót

rozmiar czcionki

|

2017-07-03

Torba Baby Travel. Wygoda dla malucha i rodziców

Podróż z małym dzieckiem to zawsze wyzwanie. Dlatego każde rozwiązanie, które ułatwia życie młodym rodzicom, jest na wagę złota.

Baby Travel firmy SANGOTRADE to pojemna torba, która pomieści wszystkie rzeczy i akcesoria potrzebne podczas podróży z niemowlakiem. Torba wyposażona jest w cztery duże kieszenie, w których można pomieścić wszystkie niezbędne produkty do pielęgnacji dziecka (pieluszki, chusteczki, butelki) .

Torba jest bardzo lekka i wygodna. To połączenie praktyczności, bezpieczeństwa i komfortu. Dlaczego? Torbę w każdej chwili można rozłożyć – z powodzeniem zastępuje ona tradycyjne łóżeczko turystyczne. Jednym ruchem ręki można zmienić torbę w wygodne miejsce do snu dla maluszka. Po rozłożeniu boki torby mocowane są na silne rzepy. Wakacje? Wizyta u rodziny i znajomych? Z torbą Baby Travel nie ma problemu, bo dziecko ma własne „cztery kąty” do snu czy odpoczynku.

Wymiary torby:
Torba złożona: 15 x 40 x 40cm
Torba rozłożona: 80 x 38 x 19,5 cm.

Producent zaleca stosowanie torby do 18. miesiąca życia dziecka. kompaktowym rozwiązaniem dla maluszka od urodzenia do 18 miesięcy
W wyposażeniu torby znajduję się wygodny pled uszyty ze 100 proc. bawełny, wypełniony antyalergiczną włókniną sylikonową.
 

Zdjęcia do pobrania

Babytravel.jpg
1001 KB

powrót