powrót

rozmiar czcionki

|

2017-03-27

Nowoczesny sposób na czystszy, zdrowszy dom

Chcesz zapewnić sobie i domownikom czystszy i zdrowszy dom? Starasz się tym bardziej, że masz w rodzinie alergików? Postaw na nowoczesne sposoby i nie trać czasu na ciągłe sprzątanie i irytowanie się brakiem efektów.

Innowacyjne urządzenia marki Philips są zaprojektowane z myślą o polepszeniu komfortu życia w mieszkaniu oraz zmniejszaniu objawów alergii. Urządzenia posiadają opatentowany, unikalny system wielokrotnej filtracji, który wychwytuje i zatrzymuje nawet najmniejsze cząsteczki pyłków czy kurzu, dzięki czemu pomogą ci w sprytny i efektywny sposób sprawić, że mieszkanie będzie zawsze czyste i wypełnione zdrowszym powietrzem.
 

Nowy odkurzacz Philips Performer Ultimate FC8955 dzięki rewolucyjnej podświetlonej nasadce TriActive LED pozwala dostrzec nawet ukryty kurz – czasami w miejscach, gdzie się nawet go nie spodziewasz. Podświetlana nasadka odkrywa kurz pod kanapą, fotelem czy stołem, a także w innych zakamarkach! Teraz Twoje sprzątanie może być naprawdę dokładne! Ponadto dzięki funkcji automatycznego włączania/wyłączania odkurzacz działa tylko wtedy, kiedy rzeczywiście jest używany, a pilot zdalnego sterowania sprawia, że nie trzeba się już schylać do urządzenia.
 

Co istotne, odkurzacz otrzymał certyfikat Europejskiego Centrum Badań nad Alergiami (ECARF) jako przyjazny alergikom. Powietrze wylotowe z pracującego odkurzacza jest oczyszczone z 99,95 proc. alergenów z sierści psów i kotów, a także z roztoczy i pyłków, co na prawdę pozwala stworzyć w domu atmosferę przyjazną alergikom. Dzięki temu uzyskasz nie tylko czystszą podłogę, ale i czystsze powietrze w pomieszczeniu.
 

A jeśli chcesz ułatwić sobie codzienne porządki, wypróbuj bezprzewodowy odkurzacz pionowy PowerPro Aqua 3w1, który pozwala odkurzyć i umyć podłogi twarde już za jednym pociągnięciem oraz posiada wbudowany odkurzacz ręczny. Zmechanizowana szczotka i zoptymalizowany przepływ powietrza zapewniają szybkie zbieranie wszelkich zabrudzeń i kłaczków nie tylko z podłóg twardych ale również z dywanów. Jak odkurzać i jednocześnie myć na mokro zaschnięte zabrudzenia? Wystarczy przymocować zbiornik napełniony wodą, który zakończony jest wkładką z mikrofibry.. Co ważne, wyjątkowy, opatentowany system kontroluje uwalnianie wody, aby zapewnić optymalną wilgotność podczas czyszczenia wszystkich twardych podłóg, w tym parkietów.
 

Dzięki odkurzaczowi ręcznemu odłączanemu od całości, szybko pozbierasz okruszki z kanapy, krzesła czy stołu, a dołączona mała turboszczotka świetnie zbierze sierść zwierząt z materaca, kanapy i innych miękkich powierzchni. Z kolei 3-warstwowy, zmywalny filtr z niemiecką technologią umieszczony w odkurzaczu wyłapuje ponad 90% bardzo drobnych cząsteczek, takich jak pyłki, bakterie i alergeny. Dodatkowo dla zachowania higieny opróżnisz pojemnik na kurz jednym ruchem bez konieczności dotykania zabrudzeń
Odkurzacz jest poręczny i wygodny w użyciu, można po niego sięgnąć w każdej chwili bez konieczności składania i włączania do kontaktu. W dodatku bezprzewodowy odkurzacz PowerPro Aqua zajmuje niewiele miejsca i jest elegancki, więc nie ma nawet konieczności chowania go do szafy. Z pewnością znajdziesz więc dla niego zastosowanie.
 

Podstawą zdrowego domu jest oczyszczacz powietrza, który sprawi, że powietrze w pomieszczeniu będzie zawsze czystsze i zdrowsze. Oczyszczacz Philips AC3256 dzięki systemowi wieloetapowej filtracji skutecznie eliminuje z powietrza do 99,97% zanieczyszczeń o mikroskopijnej wielkości zaledwie 0,000002 cm, takich jak typowe alergeny, czyli pyłki, kurz, roz¬tocza i sierść oraz bakterie, wirusy i szkodliwe gazy, a zwłaszcza groźne dla zdrowia cząsteczki PM2,5, na które jesteśmy narażeni najbardziej w okresie smogu. W oczyszczaczu zastosowano innowacyj¬ne rozwiązanie AeraSense: gdy zanieczyszczenie powietrza w pomiesz¬czeniu wzrasta do niepokojącego poziomu, jego niezwykle wrażliwy czujnik nie tylko o tym informuje na numerycznym wskaźniku, lecz także pobudza oczyszczacz do bardziej intensywnego działania. Dodatkowo specjalnie zaprogramowany tryb antyalergenowy jest bardziej czuły na alergeny unoszące się w powietrzu, takie jak pyłki, kurz czy złuszczony naskórek zwierząt, i skutecznie je usuwa.
 

Oczyszczacz Philips przyda się w domu wtedy, gdy na zewnątrz jest smog, a także w sezonie pylenia - zatem cały rok urządzenie może dbać o zdrowsze powietrze dla wszystkich domowników.
 

Zdjęcia do pobrania

powrót