powrót

rozmiar czcionki

|

2017-09-21

Kosmetyki Babydream dla mam

Znane i lubiane, za jakość, skład i cenę. Kosmetyki Babydream dla mam cieszą się ogromną popularnością. Polecamy i my!

Okres ciąży, czas po porodzie, macierzyństwo kojarzą się przede wszystkim z troską o dziecko. Jego potrzeby stają się najważniejsze. To oczywiste, ale przecież mama też jest ważna! Z kosmetykami Babydream dla mam pielęgnacja ciała jest nie tylko rutynową czynnością, ale dostarcza chwil odprężenia i przyjemności.

Babydream oliwka pielęgnacyjna dla mamy chroni skórę przed wysuszeniem i idealnie pomaga utrzymać jej elastyczność. Przy regularnym stosowaniu oliwka pielęgnacyjna może wzmacniać odporność skóry i zapobiegać powstawaniu rozstępów. Olej migdałowy i olej makadamia wspomagają funkcję ochronną skóry. Olej jojoba, olej sezamowy i skłonecznikowy intensywnie pielęgnują skórę, która staje się delikatna i gładka.

Babydream lotion pielęgnacyjny dla mamy wspomaga z kolei proces regeneracji skóry. Przy regularnym stosowaniu kompleks składników może nie tylko zapobiegać powstawaniu rozstępów, lecz również poprawić ogólny wygląd skóry dotkniętej już rozstępami. Lanolina skutecznie pomaga przy suchej skórze. Dzięki dużej zawartości wartościowych olejów i ekstraktu z alg lotion pielęgnacyjny idealnie pomaga utrzymać elastyczność skóry.

Babydream dla mamy – płyn do kąpieli na dobre samopoczucie zawiera optymalną kombinację uspokajających składników i harmonijnego zapachu, który relaksuje ciało i zmysły przynosząc ukojenie. Wartościowe składniki czystego białka serwatkowego działają regulująco na gospodarkę wodną skóry. Olej migdałowy i olej sojowy chronią skórę przed wysuszeniem i powodują jej wyczuwalną miękkość.

Kosmetyki nie zawierają barwników i substancji konserwujących, jak również oleju mineralnego, parafinowego ani silikonowego. Tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie.

Kosmetyki są dostępne wyłącznie w drogeriach Rossmann.

Na portalu eBobas.pl można je teraz wygrać w konkursie "Brzuszkowe chwile!"
 

Zdjęcia do pobrania

babydream, p...
1.75 MB

powrót