Akcje społeczne - Biuro prasowe

Udostępniamy Państwu nie tylko informacje na temat portalu eBobas.pl i prowadzonych przez niego akcji, ale także aktualności o projektach i wydarzeniach, w których portal eBobas.pl uczestniczy.

Znajdziecie tu też Państwo stanowiska ekspertów związane z bieżącymi wynikami naukowych badań dotyczących ciąży oraz wczesnego okresu macierzyństwa czy też na temat nowych przepisów prawnych dotyczących rodziny.

Gorąco zachęcamy przedstawicieli mediów, szkół rodzenia, pacjentów i naszych użytkowników do korzystania ze wszystkich materiałów! Jedynym warunkiem, który trzeba przy tym spełnić jest rzetelność i powoływanie się na źródło, którym jest portal eBobas.pl.

 • 2011-05-26

  Kampania edukacyjna na temat moczenia nocnego dzieci

  Ruszyła kampania edukacyjna „Suchanoc. Śpijcie spokojnie”, która ma sprawić, by moczenie nocne przestało w Polsce być tematem tabu. To przecież druga po alergiach dolegliwość u polskich dzieci, jeśli chodzi o częstotliwość występowania. Eksperci kampanii, m.in. Dorota Zawadzka, znana jako Superniania, radzą co robić, gdy dziecko się moczy na stronie www.suchenoce.pl. Można się tam też zapisać na bezpłatną konsultację lekarską w ramach Dnia Otwartego „Suchanoc. Śpijcie spokojnie”, który odbędzie się 18 czerwca w placówkach partnera akcji - Grupy LUX MED w całej Polsce.

  czytaj

 • 2011-05-26

  eBobas.pl zaprasza na Dzień Dziecka i Światowy Dzień Rodziny! 29 maja 2011!

  Jako jeden z patronów medialnych i uczestników imprezy dla dzieci z okazji ich święta, eBobas.pl serdecznie zaprasza na nią całe rodziny. Przyjedźcie, przyjdźcie i bawcie się dobrze. No i koniecznie wyślijcie życzenia swoich pociech balonikiem do nieba! Około godz. 16. 30 można będzie podziwiać odlot kilkuset baloników!

  czytaj

 • 2010-10-06

  Hospicjum to też Życie

  Dziecku, przeżywającemu żałobę po stracie rodziców można pomóc - przypominają autorzy kampanii społecznej "Hospicja to też życie". Od października do grudnia trwa VII edycja kampanii, której głównym celem jest zwrócenie uwagi opinii publicznej na różne problemy opieki paliatywnej.

  czytaj

 • 2010-10-01

  Metamorfozy brzucha rozpoczęte!

  4 sierpnia 2010 r. w kameralnych wnętrzach Miejskiej Farmy Piękności na Mokotowie w Warszawie, rozpoczął się ostatni etap akcji „Metamorfozy brzucha”. Trzy mamy zostały poddane pierwszemu zabiegowi preparatem Sculptra. Pacjentki zostały wybrane spośród 41 użytkowniczek portalu eBobas.pl, które zgłosiły się do akcji "Metamorfozy brzucha".

  czytaj

 • 2010-10-01

  Show Edukacyjne „Finanse Dziecka" w Warszawie

  Jak zapewnić dobrobyt dziecku, skoro na co dzień człowiek boryka się z problemami finansowymi? Finansowe Show Edukacyjne „Finanse Dziecka” to projekt edukacyjny przygotowany głównie z myślą o rodzicach, choć nie tylko. Cel szkolenia: nauka podejmowania trafnych decyzji finansowych, które zapewnią dzieciom i wnukom zamożną przyszłość.

  czytaj

 • 2010-06-12

  eBobas.pl " Moda na rodzinę"

  Piknik "Moda na rodzinę" - 12 czerwca, Warszawa, Park Szczęśliwice Atrakcje dla dzieci małych i dużych, i ich rodziców

  czytaj

 • 2010-05-29

  Dzień Dziecka, Zamek Królewski w Warszawie, niedziela 30 maja 2010 r., Arkady Kubickiego, Ogrody Królewskie

  W niedzielę, 30 maja 2010 roku zaczynamy świętować obchody tegorocznego Dnia Dziecka. Rodziny z małymi, średnimi i trochę większymi dziećmi znajdą dla siebie dużo atrakcji. Szczęściarze mogą wygrać nagrody!

  czytaj

 • 2010-05-29

  Czy wybierzesz się na 8. edycję Polskich Dni w Maso Corto?

  W tym roku od 12 do 19 czerwca, na lodowcu Hochjoch nie tylko gwarantowane jest białe szaleństwo na nartach i snowboardzie, ale i testy sprzętu oraz pokazy polskich narciarzy freestyle`owych i snowboardzistów. Polacy są drugą, po Włochach nacją najczęściej spędzającą wakacje w Maso Corto.

  czytaj

 • 2010-05-17

  eBobas.pl Mecz Reprezentacji Aktorów Polskich

  Mimo że w niedzielę, tak jak w całej Polsce, również w Warszawie lał deszcz, na Stadionie Polonii odbył się mecz RAP kontra Kabareciarze i dostarczył kibicom wielu emocji. O wyniku meczu zdecydowały rzuty karne. Wygrała reprezentacja Kabareciarzy (8:7).

  czytaj

<img src="https://static.ebobas.pl/img/main/control_prev.png" class="img_paginator" alt="" />
<img src="https://static.ebobas.pl/img/main/control_next.png" class="img_paginator" alt="" />