eBobas.pl w mediach - Biuro prasowe

Udostępniamy Państwu nie tylko informacje na temat portalu eBobas.pl i prowadzonych przez niego akcji, ale także aktualności o projektach i wydarzeniach, w których portal eBobas.pl uczestniczy.

Znajdziecie tu też Państwo stanowiska ekspertów związane z bieżącymi wynikami naukowych badań dotyczących ciąży oraz wczesnego okresu macierzyństwa czy też na temat nowych przepisów prawnych dotyczących rodziny.

Gorąco zachęcamy przedstawicieli mediów, szkół rodzenia, pacjentów i naszych użytkowników do korzystania ze wszystkich materiałów! Jedynym warunkiem, który trzeba przy tym spełnić jest rzetelność i powoływanie się na źródło, którym jest portal eBobas.pl.

 • 2011-07-19

  Interia360: Skrzydlaci piraci w kartonowych pudłach

  Hanka i Janka. Dominik. Dwóch Bartków. Maksiu, Ania, Sonia – w sumie grubo ponad dwadzieścioro czterolatków i ich młodszych braci i sióstr z różnych stron Polski zjechało w ostatni weekend do Zaniemyśla koło Poznania na Wielki Zjazd Wrześniówek 2007. I dzieci, i ich rodzice bawili się super!

  czytaj

 • 2011-07-19

  Wiadomości24.pl: Piąty rok razem. W Internecie i w realu

  Internet, wbrew obiegowej opinii, nie musi dehumanizować relacji międzyludzkich. Mimo, że w internecie równie łatwo jest nawiązać znajomość, jak i ją zakończyć. Wystarczy przestać się logować na forum, na portalu.

  czytaj

 • 2011-02-14

  eBobasowy artykuł o nazywaniu intymnych części ciała w "Rodzicach"

  Nazywanie intymnych części ciała maluchów to dla wielu rodziców nie lada problem. Używać raczej nazw medycznych, czy własnych określeń? Na eBobas.pl mamy na ten temat ciekawy i fachowy artykuł, który właśnie ukazał się w druku, w magazynie "Rodzice". Zachęcamy do lektury!

  czytaj

 • 2010-11-19

  Nasze "Metamorfozy Brzucha" w magazynie "Rodzice"

  Jak po porodzie odzyskać piękny brzuch? To pytanie gnębi tysiące kobiet. eBobas.pl i Miejska Farma Piękności pomagają mamom znaleźć odpowiedź na to pytanie. Nasza akcja "Metamorfozy Brzucha" zainteresowała kolejne pismo - kwartalnik "Rodzice".

  czytaj

 • 2010-10-07

  Nasza akcja "Metamorfozy brzucha" w październikowej "Claudii"

  Luźna skóra na brzuchu to problem wielu kobiet, nie tylko zresztą mam. Nic dziwnego, że akcja eBobas.pl i Miejskiej Farmy Piękności spotkała się z zainteresowaniem pism kobiecych. W październikowej "Claudii" można przeczytać m.in. o zabiegu Sculptra, któremu zostały poddane trzy użytkowniczki portalu eBobas.pl

  czytaj

 • 2010-09-03

  StacjaKultura.pl-Dziecko jak z portalu

  Portale dla przyszłych rodziców lub osób, które rodzicami już zostały, naprawdę rozwijają się razem z tymi maluchami, które żyją u boku rodziców na nich zalogowanych.

  czytaj

 • 2010-08-15

  eBobas.pl w TVN Warszawa radził, jak wybrać pierwszy wózek dla dziecka

  Czterokołowy czy nowoczesny trójkołowiec? Lepsze koła pompowane, czy piankowe? Jakie akcesoria powinien mieć idealny wózek? Ile pieniędzy warto zainwestować w pierwszą brykę malucha? W programie TVN Warszawa eBobas.pl dzielił się z widzami swoją wiedzą o wózkach dziecięcych.

  czytaj

 • 2010-08-12

  Interia360: eBobasy w gomułkowskiej aurze

  Meble i sprzęt z czasów Gomułki, wspólne natryski. Cena za te luksusy wcale nie niska – 140 pln za domek jedynie z umywalką. Plus wyżywienie, opcjonalnie, ale też drogo. A mimo to ludzie przyjeżdżają i się nieźle bawią. Tak jak my, gromada trzylatków i ich rodziców z całej Polski, którzy znają się dzięki internetowemu forum.

  czytaj

 • 2010-08-11

  iThink.pl: trzylatek potrafi

  Mamy nam obiecywały, że przez cały drugi sierpniowy weekend będziemy malować rękami, puszczać bańki, grać w piłkę. I w sumie było wszystko, tyle że musieliśmy pozwolić co chwilę wsadzać sobie nogi w kalosze i ubierać pelerynki.

  czytaj

 • 2010-05-26

  eBobas.pl w Radiu dla Ciebie o pracy i macierzyństwie

  W Dniu Matki zostaliśmy zaproszeni do wieczornej audycji Radia dla Ciebie, by porozmawiać o problemach łączenia macierzyństwa z pracą zawodową. O pracodawcach, którzy wspierają młode mamy i o tych, którzy na pracownicę z dzieckiem patrzą wilkiem.

  czytaj

 • 2009-09-01

  Gwiazdor.pl- eBobas.pl

  eBobas.pl

  czytaj

 • 2009-08-26

  Interia360: Bycie e-ciocią nie jest trudne!

  Sto lat, sto lat, niech żyją, żyją nam! – śpiewamy naszym dzieciom, gdy Kamila, dwuletnia blondynka, w imieniu trzydzieściorga jubilatów zdmuchuje świeczkę na ich urodzinowym torcie. Ostatni weekend w Mstowie (Kujawsko-Pomorskie) należał do dzieci urodzonych we wrześniu 2007. I ich mam.

  czytaj

 • 2009-08-25

  Wiadomości24.pl: Wielki Zjazd Wrześniówek z eBobas.pl

  Czy możliwa jest przyjaźń w internecie? Oczywiście tak! Dzięki internetowi można być też fantastyczną e-ciotką. Przekonały się o tym mamy z forum internetowego eBobas.pl, które zjechały z całego kraju do Mstowa na Wielki Zjazd Wrześniówek 2007.

  czytaj

 • 2009-04-28

  antyweb.pl-eBobas.pl o dzieciach klimatycznie

  ebobas.pl znowu dla rodziców, o dzieciach ale klimatycznie

  czytaj

<img src="https://static.ebobas.pl/img/main/control_prev.png" class="img_paginator" alt="" />
<img src="https://static.ebobas.pl/img/main/control_next.png" class="img_paginator" alt="" />