powrót

rozmiar czcionki

|

2017-05-12

Philips Avent na Dzień Matki!

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki marka Philips Avent 18 maja zaprasza panie w ciąży na wspólne obchody tego święta. Podczas spotkania przyszłe mamy będą miały okazję wykonać badanie USG, spotkać się z położnymi, konsultantką laktacyjną oraz dowiedzieć się więcej o produktach Philips Avent.

Na wszystkie panie, które przyjdą do siedziby firmy, czeka też prezent, który będą mogły dołożyć do swojej wyprawki.

Marka Philips Avent nieustannie wspiera młode mamy od momentu poczęcia, aż po samo rozwiązanie i kolejne miesiące życia maluszka. Choć 26 maja większość spodziewających się dziecka jeszcze nie otrzymuje życzeń, to panie w ciąży już czują się mamami i chciałyby świętować Dzień Matki, bo wiedzą, że już za chwilę ich świat całkowicie się zmieni, a one staną się dla swojego maluszka najważniejszymi osobami.

Philips Avent zdaje sobie jednak sprawę, że te wszystkie piękne emocje przeplatają się często z pewnymi obawami. Dlatego Philips 18 maja zaprasza panie w ciąży do swojej siedziby na specjalne spotkanie, podczas którego mamy otrzymają nie tylko pierwszy prezent z okazji Dnia Matki, ale przede wszystkim potrzebne profesjonalne porady.

Przyszłe mamy spotkają się z położnymi oraz konsultantką laktacyjną, które udzielą bezpłatnych profesjonalnych porad, a także ze specjalistami Philips Avent, którzy m.in. opowiedzą o unikatowej linii Avent Natural i innych produktach marki. Philips doskonale rozumie, że diagnostyka i zwrócenie uwagi na szczegóły pomaga mamom czuć się pewniej i spokojniej, dlatego na przyszłe mamy czeka też możliwość wykonania badania USG przeprowadzonego na aparatach Philips przez lekarza ginekologa-położnika.

Spotkanie dla przyszłych mam odbędzie się 18 maja 2017 r. w godzinach 9.45-16 w siedzibie Philips Polska przy Alejach Jerozolimskich 195 B w Warszawie.

 

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia na FB

Zdjęcia do pobrania

powrót