Patronaty, relacje, rekomendacje - Biuro prasowe

Udostępniamy Państwu nie tylko informacje na temat portalu eBobas.pl i prowadzonych przez niego akcji, ale także aktualności o projektach i wydarzeniach, w których portal eBobas.pl uczestniczy.

Znajdziecie tu też Państwo stanowiska ekspertów związane z bieżącymi wynikami naukowych badań dotyczących ciąży oraz wczesnego okresu macierzyństwa czy też na temat nowych przepisów prawnych dotyczących rodziny.

Gorąco zachęcamy przedstawicieli mediów, szkół rodzenia, pacjentów i naszych użytkowników do korzystania ze wszystkich materiałów! Jedynym warunkiem, który trzeba przy tym spełnić jest rzetelność i powoływanie się na źródło, którym jest portal eBobas.pl.

 • 2014-06-04

  Rodzice SOS poszukiwani!

  Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce poszukuje osób samotnych lub małżeństw z minimum 5 letnim stażem (ewentualnie możliwe wliczenie stażu przedmałżeńskiego), które chciałyby stworzyć w SOS Wiosce Dziecięcej rodzinę dla opuszczonych dzieci.

  czytaj

 • 2014-06-03

  Puchar Polski Nordic Walking w Grudziądzu

  Dużych i małych amatorów Nordic Walking zapraszamy na IV etap Pucharu Polski do Grudziądza. Zawody odbędą się w sobotę, 7 czerwca 2014. Uczestnicy będą rywalizować na dystansach 5,10 i 21,97 km. Będzie też trasa dla małych zawodników.

  czytaj

 • 2014-05-19

  Zdrowie w pigułce

  Wydawnictwo Jedność przygotowało serię poręcznych, niewielkich książek dotyczących zdrowia i zdrowego trybu życia – zarówno dzieci, jak i dorosłych.

  czytaj

 • 2014-05-16

  Festiwal Dzieci i Młodzieży „Artystyczny Targówek”

  W niedzielę, 25 maja, zapraszamy wszystkich mieszkających w Warszawie (i okolicach) do Parku Bródnowskiego, gdzie przez cały dzień będzie się odbywać Festiwal Dzieci i Młodzieży „Artystyczny Targówek”.

  czytaj

 • 2014-05-13

  Zwalcz nudę!

  Zapraszamy na warsztaty dla dzieci, organizowane przez portal ZwalczNude.pl oraz Restaurację Kluska Polska. To cykl nowych zajęć dla małych Księżniczek i Rycerzy nawiązujący do dawnych tradycji.

  czytaj

 • 2014-05-08

  Kampania społeczna „Aby stać się dorosłym, najpierw trzeba być dzieckiem”

  W Polsce jest 78 tysięcy dzieci pozbawionych opieki rodzicielskiej. Wychowują się w strachu, nierzadko są bite, głodne, pozbawione poczucia bezpieczeństwa. Czują się niechciane i niekochane. Opiekę zastępczą dla tych dzieci zapewnia m.in. Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce.

  czytaj

 • 2014-04-30

  Duuuszki wcale nie takie straszne

  Dopiero w ósmej kolejce udało mi się poskromić 11-letnią rywalkę oraz jej o 4 lata młodszą siostrę. Gra w Duuuszki to wyzwanie nie tylko dla dziecka, ale i dorosłych. Wymaga koncentracji uwagi, spostrzegawczości i sprytu – a tego może zabraknąć niezależnie od wieku.

  czytaj

 • 2014-04-29

  Czemu nie jesz warzyw?

  Brokuły są pyszne. Patrz, tatuś je tylko brokuły – kusiła trzyletnią Kasię mama. Kasia sceptycznie zerkała to na zielone warzywo, to na tatę. – Smaćnego! – stwierdziła w końcu, kręcąc energicznie głową i zaciskając usta.

  czytaj

 • 2014-03-18

  Mamo, pobaw się ze mną! Poradnik dla rodziców

  Ściąga dla rodziców, którzy czują że ich kreatywność się wyczerpuje. Wydawnictwo Jedność przygotowało zbiór zabaw dla dzieci od dnia urodzenia aż do piątych urodzin. Nie wiesz, jaką zabawę zaproponować nudzącemu się kilkulatkowi? Już wiesz!

  czytaj

 • 2014-03-17

  W Kinie Praha o integracji sensorycznej

  Podczas marcowego spotkania z cyklu „Mama w Kinie Praha” uczestniczki miały okazję porozmawiać z psycholog Justyną Nowakowską z Centrum Terapii Promitis. Tematem spotkania była integracja sensoryczna.

  czytaj

 • 2014-03-14

  Odcisk Bobasa – pamiątka na całe życie

  Dzieci rosną. Rodzice co prawda pamiętają pierwsze chwile życia dziecka, ale naprawdę dobrze jest mieć dowód, że nasze dziecko było „takim tycim” bobasem.

  czytaj

 • 2014-03-13

  Rusza cykl spotkań dla młodych rodziców

  Bycie rodzicem to coś więcej niż tylko przeżywanie sielskich chwil rodem z reklamy. Rodzicielstwo to także niepokój, pytania „czy wszystko robię dobrze?” oraz gonitwa myśli, które ciężko poukładać. Wówczas nie pomoże nam wózek za pięć tysięcy, potrzebna jest wiedza – mówi Małgorzata Burda – Orłowska, pomysłodawczyni konferencji dla młodych rodziców.

  czytaj

 • 2014-03-12

  MaMa w Kinie Praha - spotkanie z dietetykiem dziecięcym

   Film „Ida” w reżyserii Pawła Pawlikowskiego oraz spotkanie z dietetyczką Ewą Jagodzińską wypełniły kolejne, listopadowe spotkanie z cyklu MaMa w Kinie Praha, stworzonego z myślą o mamach (a raczej rodzicach) z małymi dziećmi.

  czytaj

 • 2014-03-10

  Muzyka bobasa. Muzyka Raimonda Lapa

  Raimond Lap przełożył dorosłą muzykę na dziecięcy język dla swoich własnych pociech, a słuchając kolejnych utworów można odnieść wrażenie, że płyta została nagrana właśnie dla naszego dziecka – tak bardzo jest kameralna i osobista.

  czytaj

 • 2012-07-25

  Halo! ATOPIA. Edukacyjny projekt dla rodziców i opiekunów dzieci z AZS

  Jeśli Twoje dziecko ma mniej niż 14 lat, atopowe zapalenie skóry, cierpi na alergie, bądź atopię ta akcja jest dla Ciebie! W ramach projektu „Halo! ATOPIA – Lepsze życie z atopowym zapaleniem skóry” już w najbliższą sobotę 28 lipca 2012 w Warszawie odbędzie się pierwsze spotkanie dla rodziców i opiekunów. Udział we wszystkich spotkaniach z ekspertami i lekarzami jest bezpłatny.

  czytaj

12345
<img src="https://static.ebobas.pl/img/main/control_next.png" class="img_paginator" alt="" />