rss wpisy: 5 komentarze: 2

Blog użytkownika sara_raczkowska

 • Utworzono: 2014-03-24

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Nadulka: Mówię już osiem (lub więcej) słów, oczywiście część po swojemu.

  Mam już 22 mięsięcy i powtarzam wszystko po swojemu. Tak też klękam na "lanka" kiedy idę się myć to jestem "lasek" :) wszystko to sprawia że mama i tata znów cieszą się wspólną obecnością.
 • Utworzono: 2014-02-06

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Nawilżenie to podstawa

  Wpis z serii- Co NAdulka dziś wymyśli.

  Nie ma to jak poranek z niespodziankami. Budzę się, oczywiście moja córeczka już jest obok a poduszka jakaś wilgotna. Myślę , może pieluszka przeciekła, a to nie to....Zapalam światło a tam krem..mnóstwo kremu. Najtłustszego jaki był, a krem na poduszce, kołdrze, prześcieradle, łóżku, szafce i nawet na lampce nocnej...NAdia całe rączki, buźka i włoski w kremie..Nawilżenie to podstawa w zimie!:))

 • Utworzono: 2014-02-05

  Tylko spokój Cie uratuje

  Przychodzi pora podwieczorku, no to myślę może jakiś jogurcik...Dałam swojej córci płateczki a osobno jogurcik i posadziłam ją w kuchni. Wyszłam dosłownie na chwile a po powrocie..jakież moje zdziwnie, zamiast jogurciku w brzuszku, jogurcik był na: stole, bluzeczce, spodenkach, skarpetkach, krześle, dywaniku, nawet kapciom taty się oberwało- niech pamięta żeby chować na miejsce!...

  Adrenalina mi podskoczyła ale spytałam tylko CO SIE STAŁO JOGURCIKOWI? NAdia z rozbrajającym spojrzeniem wzięła mnie i położyła rękę na moim ramieniu, potem pogłaskała mnie po głowie jakby chciała powiedzieć, "Też nie wiem mamo, ale już dobrze...nakrzyczałam i go wyrzuciłam"

  I jak tu się nie uśmiechnąć :)

 • Utworzono: 2014-02-05

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Nadulka: W ciągu dnia daję znać, że potrzebuję zrobić siusiu lub kupę.

  Mówię prawie 30 słów w tym szwedzkie i wołam siusiu na nocnik choć siadam na niego w rzeczach. Używam smoczka gdy jestem zmęczona ale ciężko zasypiać skoro jest tyle do zrobienia.
 • Utworzono: 2014-02-04

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Zima, zima i po zimie

  Czekałam na dzień kiedy w końcu będzie mnóstwo śniegu. W tamtym roku sądziłam że moja Nadulka jest za mała na zabawy na śniegu więc w tym roku jeszcze zanim spadł śnieg-gdzieś w okolicach listopada postanowiłam zakupić cały sprzęt. Kombinezon, czapki z kominami, grube rękawice-także dla siebie- porządne buty no i oczywiście sanki!

  Nadeszły zimne dni ale śniegu co kot napłakał a w końcu mieszkam w Szwecji więc skoro słońca tu nie ma to  śniegu powinny być całe tony! A kiedy zdecydowaliśmy się z mężem wyjść pierwszy raz na sanki (w pochmurny, wietrzny dzień) to miejscami musiał przenosić Nadię wraz z sankami na "place śnieżne" bo inaczej ciągnął ją po trawie....Masakra, myślę wtedy, pewnie niedługo będzie pełno śniegu...No i był, tylko że cały ten tydzień kiedy było pięknie słonecznie i śnieżnie to NAdia wróciła z przedszkola z kaszlem i dosłownie na zajutrz tak się dusiła że od razu do lekarza trzeba było iść. Dostała antybiotyk i zakaz szleństw na śniegu. Tak więc na bałwany patrzałyśmy przyklejone do okna :(

  Antybiotyk się skończył i śnieg też...

  Aha, bałwana zrobiłam sama na balkonie. JAk się nie ma co sie lubi, to się lubi co się ma :)

   

<img src="https://static.ebobas.pl/img/main/control_prev.gif" class="img_paginator" alt="" />
<img src="https://static.ebobas.pl/img/main/control_next.gif" class="img_paginator" alt="" />

Młoda mama małej słodkiej dziewczynki, która w pogoni za szczęściem i miłością przekroczyła morze i osiadła w Szwecji
Czerwiec 2024
PN WT ŚR CZ PT SO ND
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj