rss wpisy: 4 komentarze: 0

Blog użytkownika marlena_urbanska

 • Utworzono: 2013-10-30

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Dalsze testowanie produktów Atoperal.

   Po ponad 2 tygodniach testowania Atoperal Baby muszę stwierdzić,że produkty bardzo dobrze pielęgnują skórę małego atopowca. Niespodziewałam się w tak krótkim czasie rewelacyjnych rezultatów, jednak Atoperal miło mnie zaskoczył. Skóra syna jest gładka, pozbawiona szorskości a jednocześnie nie tłusta jak w przypadku innych kosmetyków specjalistycznych. Atoperal krem poradził sobie także z moją egzemą, którą mam na nodze. Od dłuższego czasu nie mogłam się pozbyć suchego placka na kostce.  Co prawda nie zniknął on całkowicie-jednak jest już duża poprawa, skóra jest gładsza, nie piecze i nie pęka. Myślę,że Atoperal jest całkowicie wart swojej ceny i jest idealny dla ludzi z problemami skórnymi.

 • Utworzono: 2013-10-26

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Nasze testowanie krem Atoperal Baby.

   Razem z synkiem ,który ma atopową skórę testowaliśmy wielu produktów do pięlęgnacji z lepszym lub gorszym skutkiem. Krem Atoperal stosujemy już ponad tydzień i jestem mile zaskoczona. Już od pierwszego użycia skóra jest bardziej elastyczna, nawilżona i więcej w niej blasku. Kolejnym plusem produktu Atoperal jest szybkie wchłanianie w skórę. Niemalże natychmiastowo skóra chłonie produkt. Nie zostawia tłustych śladów, ma delikatny zapach. Syn chętnie uzywa tego kosmetyku i widze dużą poprawe jego stanu skóry.

 • Utworzono: 2013-10-26

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Nasze testowanie Emulsja do kąpieli Atoperal Baby.

  Mija już ponad tydzień od naszego testowania Emulsji Atoperal Baby.  Jeszcze przed użyciem byłam zadowolona z tego produktu ponieważ w ponad 70 % składa się z oleju lnianego. Próbowałam już wielu produktów dla skóry atopowej i jeśli chodzi o pielęgnacje mojego synka najlepiej sprawdzają się oleje. Już od pierwszego użycia skóra była bardziej nawilżona. Jednocześnie nie była tłusta i emulsja nie zostawia śladów na ręczników( przy niektórych kosmetykach niestety się zdarzały). Po ponad tygodniu muszę stwierdzić znaczną poprawę jeśli chodzi o nawilżenie. Wieczorna kąpiel nawilża wystarczająco na całą dobę-gdyby moje dziecko nie było alergikiem myślę,że nie wymagało by dodatkowego nawilżenia.

   

 • Utworzono: 2013-10-08

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Nasze testowanie Atoperal Baby.

   Dziś rano otrzymałam maila,że razem z moim synkiem dostaliśmy się do testów Atoperal Baby. Strasznie się cieszę,ponieważ syn jest alergikiem i od małego borykamy się z problemem suchej i wrażliwej skóry. Jesteśmy ciekawi czy produkty Atoperal sprawdzą się przy naszym problemie. Czekamy cierpliwie na paczuszkę a wkrótce kolejne wpisy.

<img src="https://static.ebobas.pl/img/main/control_prev.gif" class="img_paginator" alt="" />
<img src="https://static.ebobas.pl/img/main/control_next.gif" class="img_paginator" alt="" />

Styczeń 2021
PN WT ŚR CZ PT SO ND
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 • Avatar

  Niuniuś (Adam)

  Urodziny: 22.06.2009

  Imieniny: 24.12

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj