Możesz nauczyć się od swoich dziecio wiele więcej,aniżeli one nauczą się od ciebie.Poprzez ciebie poznają świat,który już przeminął,ty w nich natomiast odkrywasz świat,który właśnie się rodzi.

Utworzono: 2013-12-11

C.D. leczenia Wiktorii,ręce wciąż opadają!

Posłuchajcie...

W poniedziałek pojechałysmy do woj. śląskiego do poradni Chorób Płuc!Pani doktor dosc długo wypytywała o zwyczaje Wiktorii , ulubione owoce ,zabawy-czyli wywiad ,którego u nas lekarze nie robią!Potem zrobiła testy alergiczne ,które wykluczyły jakąkolwiek alergię.(MIMO ,ŻE KASZLAŁA A PRZECIEŻ NASZA PANI ALERGOLOG STWIERDZIŁA ,ŻE NIE MOŻNA JAK DZIECKO KASZLE)Zatem trzeba było szukac przyczyny tego kaszlu po innej stronie.

Jest podejrzenie refluksu żołądka- dostaliśmy więc antybiotyk.Aby wykluczyć inne podejrzenia skierowanie do :

1.Laryngologa -częste zapalenia krtani.

2.USG tarczycy-Wiktoria ma powiększone więzły chłonne . (Mam nadzieję ,że to się nie okaże tą chorobą)Usg zaplanowane na przyszły tydzień ,zobaczymy.

Przyszła wizyta zakończy się skirerowaniem do Rabki lub Istebnej.

No ale dziś nerwy mam takie ,że maskara...

Posłuchajcie...

Dziś poszłysmy do laryngolog.Najpierw wyraziła swoje niezadowolenie,że leczymy ją w innym województwie (a GDZIE MAM JĄ LECZYC SKORO TU NIKT NIE POTRAFI JEJ POMÓC).Przebadała jednak i stwierdziła ,że to chyba zatoki ...Trzeba zrobić Rtg zatok ,ale to musi wypisać nam pediatra.Więc pędzimy przez całe miasto ,a pani pediatra mówi ,że takie skierowanie może wypisać tylko lekarz specialista czyli w tym przypadku LARYNGOLOG!Zaraz ,zaraz ,ale przecież przed chwilą stamtąd wyszliśmy ...?Co mam zrobić? Gdzie szukac skierowania ?jutro zadzwonię do tamtej pani doktor ,pewnie wystawi mi ona ,bo ona chce leczyć to widać ,a nie tylko brac pieniądze i nie pomagać lecz wręcz szkodzić...(Wiem , trzeba się do niej udac prywatnie,wtedy wszystko wygląda inaczej,ale dlaczego leczenie przez NFZ jest tak małopopularne wśród lekarzy?)

Jak ja mam się czuć ,gdy wracam od jednego  lekarza szczęśliwa,że może uda nam się zdiagnozować przyczyne kaszlu ,że kilka badań może pomóc ,że  w końcu zrobię to co każda mama ma w obowiązku -pomoge wydobrzeć swemu dziecku i ...i nagle napotykam na mur .Mur ,którzy tworzą lekarze mający nam pomóc w tej walce z chorobą...To boli ,uwierzcie.Podcina skrzydła ....

 

P.s. Jest jeszcze zabawna historia tego dnia :)

Na wieść ,że będziemy tzn .Wiktoria będzie się kurować (a ja towarzyszyć ) w Rabce zaczełyśmy planować kąpiele w morzu ,zbieranie muszli ,ba nawet bursztynów na plaży.Potem chwila namysłu ,ale przecież Rabka jest w górach i mówię do Wiktorii..

"Czaisz wpadamy tam w strojach kapielowych z nadmuchanymi materacami w płetwach ,a to góry ...."...buhahah tak się śmiałysmy ,że zapomniałyśmy o chorobie :) Wariatki :)

 

:)

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Możesz nauczyć się od swoich dzieci o wiele więcej, aniżeli one nauczą się od ciebie. Poprzez ciebie poznają świat, który już przeminął, ty w nich natomiast odkrywasz świat, który właśnie się rodzi.
Czerwiec 2024
PN WT ŚR CZ PT SO ND
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj