uczymy się siebie z Igorem
 • Utworzono: 2016-11-10

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Igorek: Dostałem body w zwierzatka

 • Utworzono: 2016-11-04

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Igorek: Pyszna zupka na obiad

  Krupnik☺
 • Utworzono: 2016-03-24

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  dzieciakiem być ;)

   Co robiłam będąc małą dziewczynką?! mnóstwo rzeczy!!! podwórko przez cały Boży rok ;) do moich ulubionych należała zabawa w chowanego ;) pamiętam do dziś moje poobijane kolana żeby tylko się "zaklepać" hahahaha... Następnie guma do skakania. Byłam jedną z wyższych dziewczynek na podwórku więc też nie miałam problemu z bycia pierwszą ;-)  podwórkowe przesiadywanie na ławkach z kolegami z bloku no i zabawa w podaj dalej. śmiechy i chichy wychodziły za każdym razem. można byłoby wymieniać jeszcze tysiące zabaw za mojego dzieciństwa. na pewno było to dzieciństwo gier i zabaw z kolegami . to co wspominam najlepiej przyjaźnie które trwają nawet do dzisiaj...

   

 • Utworzono: 2015-12-30

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Igorek: Spacer z mama .... tato chory zostal w domu

 • Utworzono: 2015-11-27

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Św Mikołaj

  Będąc małą dziewczynką co roku pisałam listy do Św. Mikolaja. Opowiadałam mu zawsze na początku coś o sobie, jaka jestem co robię , lubię i oczywiście ,że jak nikt inny zasługuję na ten wymarzony prezent ;) Wyczekując niecierpliwie 6 grudnia zawsze chciałam bardzo aby dostać to co chciałam. Nie pamiętam aby były Mikołajki , na których się zawiodłam. Teraz wiem, że była to zasługa moich rodziców. Dobre wspomnienia z dzieciństwa dają poczucie obowiązku robienia tego samego dla mojego dziecka.

   W tym roku synek samodzielnie listu nie napisze . Jestem pewna, że kolejne lata będą z listem. Igorek ma roczek ale chce od małego dawać mu dobre chwile takie jak ja sama pamiętam. Najlepszym prezentem dla dziecka to dobre dzieciństwo i szczęśliwe chwile. O to będziemy w tym roku prosić Świętego Mikołaja razem we trójkę.. ;)

   

   

   

   

 • Utworzono: 2015-03-25

  wieczorny relaks...

  Igorek już skończone 4 miesiące jak na dużego chłopaka wybrał sobie godzinę do spania. Więc od godziny 20.00 mam "wolne" bo na 100% obudzi się dopiero ok. 5.00 rano. Tatuś małego  jest w deleacji - więc co tu robić samej?!

  Długo myśleć nie trzeba ;) Znalazłam ulubioną komedie romantyczną do tego miseczka lodów czekoladowo-waniliowych i lampka czerwonego wina. Chwila relaksu na koniec dnia to jest coś co potrzeba każdej mamie... takie małe  co nieco.  

  Bez szaleństw bo się nie za bardzo da ale mała przyjemność , która odpręży i da sił na kolejny dzień!!!

   

 • Utworzono: 2015-03-19

  sobotni ranek ;)

   Każdy sobotni poranek u mnie wygląda podobnie to lubię najbardziej ;)

  Tatuś wstaje do dziecka bo ma dzień wolny i zajmuje się nim do momentu kiedy mamusia będzie gotowa. To nie jest tak , że nawet nie zaglądam co się u nich dzieje - zaglądam ;)

  Sobota to dzień kiedy mogę pospać dłużej. Wstaję na ogół około 9.00 - 9.30. Jem śniadanko piję kawkę przy ulubionym porannym programie śniadaniowym. Po śniadaniu trzeba się "ogarnąć". Idę do łazienki gdzie biorę szybki prysznic, potem nakładam maseczkę z alg morskich. Mam 20 minut na pomalowanie paznokci -TO JEST TO CO LUBIĘ ROBIĆ NAJBARDZIEJ. Kolejną rzeczą jest co ja dzisiaj na siebie założę ?! ;) Kiedy jestem już ubrana chwila na makijaż i jestem gotowa na obowiązkowy spacerek z moimi chłopakami...

   

   

   

   

 • Utworzono: 2015-03-10

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  pierwsze przyjemności ;)

   Moje pierwsze przyjemności tak na prawdę zaczęły sie od momentu kiedy zauważyłam zmiany w swoim ciele po porodzie. Wiadomo, że każda kobieta stara się wyglądać pięknie. Po urodzeniu mojego skarba pierwsze tygodnie były dla Niego - nie dla mnie. 

  Teraz kiedy jestem już  "obeznana" czego i kiedy potrzebuje mały potrafię znaleźć więcej czasu dla siebie. Odpocząć przy komputerze, tv i ulubionej muzyce.

  Pierwszy raz u fryzjera byłam kiedy miał skończone dwa miesiące. Moja fryzjerka uświadomiła mi jak strasznie wypadają mi włosy. Skoro nie karmie piersią postanowiłam regularnie brać witaminy , które wzocnią moje włosy , skórę i paznokcie ;)

  Zawsze staram się przy okazji spacerów z małym zrobić kilka pajacy . Jego cieszy widok skaczącej mamy a ja mam chwilę na poruszanie się. Kilka brzuszków , pajacyków , przysiadów a ja czuję się lepiej ;)

   

  Może to nie są "typowe przyjemności "ale ja w taki sposób zaczęłam DBANIE o siebie ;)

   

   

   

   

   

   

   

<img src="https://static.ebobas.pl/img/main/control_prev.gif" class="img_paginator" alt="" />
<img src="https://static.ebobas.pl/img/main/control_next.gif" class="img_paginator" alt="" />

mama od 18.11.2014 <3
Kwiecień 2024
PN WT ŚR CZ PT SO ND
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
 • Avatar

  Lenka (Lena)

  Urodziny: 29.06.2017

  Imieniny: 3.9

 • Avatar

  Marcysia (Marcelina)

  Urodziny: 29.06.2017

  Imieniny: 13.9

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj