rss wpisy: 4 komentarze: 0

Blog użytkownika daria_sadowska

 • Utworzono: 2013-11-28

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Podsumowanie

   Czas na podsumowanie naszej przygody z Atoperal! Od dziś jestem wierną fanką tych kosmetyków i polecam je znajomym i rodzinie aby równiez inne Maluszki czuły komfort nawilżonej i niczym nie podrażnionej skóry... Jestem bardzo zadowolona z efektów stosowania, a tym bardzej z tego, ze moje dziecko w końcu nie dostaje zaczerwienień podraznień. naprawdę polecam!

 • Utworzono: 2013-11-17

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Tak, tak to już miesiąc... :)

   Tak, Tak to już miesiąc stosowania Atoperal :) i wiecie co Wam powiem... jest świetnie- skóra mojego dziecka nabrała w końcu odporności i nie jest już tak podatna na podraznienia jak wcześniej :) co mnie cieszy najbatrdziej. Skończył się również problem z przesuszeniem! Jedno jest pewne- nie osiągnęlibyśmy tego bez Atoperal. Jak to mówią lepiej późno niź wcale :) Jestem szczęśliwa bo mojemu dziecku nie schodzi teraz uśmiech z buzi :)

 • Utworzono: 2013-10-23

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Tydzień z Atoperal

   tak, tak to już prawie tydzień z Atoperal :) niby tylko parę dni ale afekty są juz widocznie... ale zacznę od początku :) Po dodaniu Atoperal do wanienki woda zaczyna specyficznie mętnieć, a na powierzchni zaczynają pływać oka, zapach naturalny. Po kąpieli wyczuwalne jest, że skóra dziecka jest miękka i nawilżona :). Po dwóch moze trzech dniach stosowania problem suchej, skłonnej do podraznień skóry znikł prawie w 100% :) Aż miło popatrzeć jak moje dziecko jest szczęśliwe :) a wraz z nim i ja :) zobaczymy co będzie dalej bo przecież przed nami kolejne dni stosowania :)... oczywiście jestem pozytywnie nastawiona:)

 • Utworzono: 2013-10-08

  Nikt nie skomentował jeszcze tego wpisu. skomentuj

  Skóra mojego dziecka

  Od urodzenia moje dziecko ma problemy ze skórą :/ a to podrażniona, a to zaczerwieniona, a to swędzi... próbowałam wielu metod od tych babcinych z domowej półki po te sklepowe. Okazywało się, ze było raz lepiej na dłuzszy czas, a raz na krótszy. Ostatnio wzięłam udział w rekrutacji do wypróbowania produktu atoperal- czyli znowu taka mała szansa na przezwycięzenie naszych skórnych problemów. Jaki będzie efekt? Sama jestem ciekawa, a najbardziej chyba to moje dziecko, które w końcu moze nacieszy się komfortem zycia :)

   

<img src="https://static.ebobas.pl/img/main/control_prev.gif" class="img_paginator" alt="" />
<img src="https://static.ebobas.pl/img/main/control_next.gif" class="img_paginator" alt="" />

Październik 2021
PN WT ŚR CZ PT SO ND
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj